Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Interieur met moeder en kind. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 60 cm. In redelijke staat.
H.J. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands romantisch landschap met boerderij, figuren en beek. Schilderij heeft vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 67 x 45 cm. In goede staat.
Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Vrouw bij boom. Diffunderend met de dood. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Pieter van Baarsel. 1879 - 1949. Bloeiende kastanje takken. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Gisela Sedatis Grosser. 1935 - 2007. Duitse School. Omarming man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Russische School. Kyrillisch. Vrouwelijk naakt in stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Herderin met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke gesigneerde Japanse houtsnedes in lijst. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Damesportret met 19e eeuwse lijst. Afmeting: 36,5 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Landschap met drie eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18,5 cm. In goede staat.
C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Duinlandschap met bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 27 cm. In goede staat.
Mia. D.J. Kleurrijke achtertuin. Gouache op papier. Afmeting: 66 x 48 cm. In goede staat.
Monogram E.H. Verso E. Henseler. Circa 1880. Dorpsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Vrouw in interieur met ton en kannen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Plechelmuskerk Oldenzaal + Figuren op markt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Eckhardt. 1930. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 25 cm. In goede staat.