Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, rond model met ribbewerking. Op de deksel versierd met een schild voorzien van monogram: JVG. ø5x1,5cm. ca 31 gram. MT.: Onduidelijk, jl.:U:1829. In goede staat

2 Zilveren longnetten brillen
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren longnetbrillen, één met een gecontourneerd handvat met florale versiering met niello en één met handvat met groot oog. BWG, 12-15cm. In goede staat.

Lot zilver 6x
Resultaat: 50 EUR

Lot met zilver bestaande uit een bijbel met zilveren gecontourneerd slot met graveerwerk, 1888, een zilveren zoutlepeltje en suikerschep, een porseleinen flacon met zilveren dop, gedeukt, een plated t...

Goudkleurig bal-tasje
Resultaat: 50 EUR

Bijzonder goudkleurig baltasje, rechthoekige model met biedermeier graveerwerk met schild, en voorzien van ketting. 5x4cm. In goede staat

Plated visbestek
Resultaat: 50 EUR

Plated visbestek, met o.a. Keltum, WMF en Gero, met 6 viscouverts met messen en vorken met een lofje, Gero, met een getrembleerde bewerking en 6 messen en vorken met een geslepen rand, WMF. 2 soeplep...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, achtkantig model met achtkantige voet en een gecontourneerde zuil. 8x15cm. In goede staat

6 Delen bestek met zilveren heften
Resultaat: 50 EUR

Zes serveerdelen voorzien van zilveren heften, 830/000, 2 sauslepels, soeplepel, voorsnijvork en -mes en opdienlepel met zilveren gecontourneerd heft met kuif. 20-26cm. Zweden 1944. In goede staat

Zilveren strooilepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren strooilepel met ovale floraal opengewerkte bak, en steel met harten filet. Onbekende merken. Afmeting: 16 cm. Circa 26 gr. In goede staat.

Zilveren schep
Resultaat: 45 EUR

Zilveren schep, 833/000, met gecontourneerd opengewerkt blad versierd met bloem- en krulgravures, bevestigd aan een benenheft. Voorzien van mooie restauratie aan de achterzijde. MT.: J.N,C.Lambert & ...

Zilveren fotolijstje, ovaal
Resultaat: 45 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000, ovaal model met opengewerkte rand met gebloemd biedermeiermotief. Voorzien van houten achterzijde. 9,5x7,5cm. In goede staat

Zilveren lepelvaasje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren lepelvaasje, 835/000, op ronde voet met gezaagde rand met rondjes en parelranden. ø5,5x8,5cm. Deukje in de rand. Gevuld met 10 plated lepeltjes met eikel.

Zilveren asbak en 2 servetbanden
Resultaat: 45 EUR

Zilveren asbak en 2 servetbanden, 835/000, Rechthoekige asbak voorzien van gravure: OUD-WASSENAAR 1942-1943. 13x10x2cm, en 2 ronde servetbanden met bewerkte rand, ø 4,5 en 5,5 cm. Beiden voorzien van ...

2x Franse Tas du Vin
Resultaat: 45 EUR

Twee plated Franse Tas du Vin. Beiden gemerkt, waarvan één Lyon. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.

4 Zilveren miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw achter een spinnewiel, 4 cm, een arreslee, 2x4cm, een koets met oog, 2x3,5cm en een ring in de vorm van een hond. Totaal ca 65 gram. In goede staat

2 Zilveren miniaturen, stoel klomp
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren miniaturen, 833/000, een knopstoel met een zitting met graveerwerk en een klomp met voorstelling. 3,5x2,5x4cm en 4,5x2x2cm. totaal ca 22 gram.

Zilveren miniaturen 4x
Resultaat: 40 EUR

Lot met 4 zilveren miniaturen: 835/000, met een ooievaar, een koekepan, een poffertjespan en een blaker, mist een klein stukje van de steel. 4-6cm. totaal ca 22 gram. In goede staat.

Lot zilveren theelepels
Resultaat: 40 EUR

Cassette met zilveren theelepels, 835/000, 5 theelepels met gecontourneerde steel met biedermeier bewerking, 12 cm, en 2 lepels met puntbak en puntsteel met getrembleerde bewerking, 14 cm. Totaal ca 6...

Groot lot plated bestek
Resultaat: 40 EUR

Groot lot plated bestek met o.a. broodmes, kaasschaaf, botermes, soeplepel, taartschep model puntfilet, een strooier, presenteerblaadje, wildschaar en theezeef.

Zilveren jampot houder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren jampothouder en deksel, 833/000. Ronde opengewerkte houder met fruitpatroon, voorzien van een deksel met fruitdecor. MT.: B.Eldik, Zutphen, jl.:F: 1940. ø 8cm. ca 125 gram. In goede staat.

2 Messen met zilveren heft
Resultaat: 40 EUR

Twee messen met zilveren heft, een broodmes met zilveren heft met bloembewerking, 31 cm, en een botermes met gecontourneerd lemmet en heft. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten 1858-1924. 18 cm. In goede...

4 Zilveren bestekdelen
Resultaat: 40 EUR

Vier zilveren bestekdelen, 833/000, met 3 vorken en lepel, in diverse modellen. MT.: o.a. Begeer en Van Kempen. 16-19 cm. ca 166 gram.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren roomlepel, 835/000, met gekrulde steel bekroond met een figuur en een schild met hart. De puntvormige bak met geschulpte rand is voorzien van een voorstelling van een boerin met koe. MT.:J.V...

6x Antieke zilveren lepeltjes 1870
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke 835/000 zilveren lepeltjes met getorste stelen en gecontourneerde floraal gegraveerde heften. Mr. A & J.J. Driesen - Schoonhoven. Circa 1870. Circa: 24 gr. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat...

Mosterdpotjes met zilv. deksels
Resultaat: 40 EUR

Stel gemerkte handbeschilderde Delfts blauwe aardewerk mosterdpotjes met 835/000 zilveren deksels. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. En lepeltjes met parelrand. Afmeting: H 7 cm. In goede s...