Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeld, Jachthond 5050
Bronzen beeld, Jachthond

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude compositie kindje Jezus 5080
Oude compositie kindje Jezus

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen dames torso, Maillol 5027.
Bronzen dames torso, Maillol

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3x Boeddha beeld 5044
3x Boeddha beeld

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Kamasutra (brons) 5081
Kamasutra (brons)

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
11x Bronzen figuren 5064
11x Bronzen figuren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Voluptueuze dame 5066
Bronzen figuur, Voluptueuze dame

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Houtgestoken Maria op sokkel 5091
Houtgestoken Maria op sokkel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek beeld,  Koning op stijgerend paard 5096
Antiek beeld, Koning op stijgerend paard

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vergulde Franse terracotta kraai 5037
Vergulde Franse terracotta kraai

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Atletische staalbuiger 5054
Bronzen figuur, Atletische staalbuiger

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Putti 5068
Bronzen figuur, Putti

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oud bronzen figuur, Golfspeler 5065
Oud bronzen figuur, Golfspeler

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Antiek Frans beeld, 1900 5099
Antiek Frans beeld, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Hazewindhond 5126
Antiek bronzen figuur, Hazewindhond

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur 1880, Schaatser 5036
Antiek bronzen figuur 1880, Schaatser

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Modern kunstwerk, met monogram 5061
Modern kunstwerk, met monogram

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Dolfijnen 5056
Bronzen sculptuur, Dolfijnen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Oude bronzen figuren 5087
3x Oude bronzen figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x Bronzen figuren 5089
5x Bronzen figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek Frans beeld, 1900 5100
Antiek Frans beeld, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duitse figuur, Metaalbewerker 5075
Duitse figuur, Metaalbewerker

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antiek beeld, Boerenvrouw met kip en hond 5127
Antiek beeld, Boerenvrouw met kip en hond

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Lezend stel 5046
Bronzen figuur, Lezend stel

Resultaat:

60 EUR