Lot diverse munten, veel zilveren. Bestaande uit: 1x 2½ gulden 1872 Willem III. 1x 10 gulden 1970. 1x 10 gulden 1996. 1x 10 gulden 1997. 1x 2½ cent 1945 Nederlands Indië. 1x 2½ cent 1886. 2x 1 cent 1...
Lot antiek keukengerei van hout met keramiek. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.
Vier antieke houten voorraaddozen met en zonder lithografische reclame. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Art Deco tafellamp met klok. Chroom. Circa 1930. Afmeting: 26 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antiek klein Duits Schwarzwald klokje met weerstation. Gemerkt Joggili. Wijzer af. Circa 1930. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse mahoniehouten wandscheepsklok met barometer. Eble Quartz Hanseatic. Afmeting: 39 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 44 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine Engelse mahoniehouten toiletspiegel met lades. Afmeting: 57 x 44 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Meerkleurig/floraal/rood etc. Afmeting: 167 x 104 cm. In goede staat.
Twee antieke beeldjes. Eén maal metalen vernikkelde fluitspelende pierrot, circa 1930. Eén maal jongen met gieter, afgebroken, compositie metaal, circa 1900. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede ...
Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.
Antieke glazen koekjes dekseldoos met messing onderschaal. Met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Lot divers oud glaswerk/kristal. Diverse schaaltjes + bordjes met bobbelrand. Twee karaffen, glazen etc. Chip mogelijk. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat. en zeven oude glazen advocaat glaasjes met ...
Glazen geëtste wereldbol op gietijzeren basement. 20e Eeuw.
Twee antieke borden. Bestaande uit: Eén maal Delfts, Chinees decor, 18e eeuw. Eén maal Japan, Imari, met herten decor, 19e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm ø. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence polychrome schotel. Monogram A.B. Bloemvaas decor. Circa 1930. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.
Anne Nichols Bone China porseleinen theeservies met florale decors. 21e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk+suiker, 5x hoge koppen, 5x lage theekoppen, 10x schotels. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat...
Lot diversen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Gemberpotten, beeld vazen, cups, kommen. Enige defecten. Afmeting: 10 - 37 cm. In redelijk/goede staat.