Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
231 Resultaten
Kavel: 1001

C. Raaphorst, Drie spelende poezen

Resultaat: 1.350 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Drie spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1064

Ongesig. hond

Resultaat: 1.100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mogelijk Otto Eerelmann. Hondenportret. Mooie kwaliteit. Verso kunsthandel Groningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1127

17e-18e Eeuws Latijns blad

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame grote Latijnse handgeschreven en geschilderde vroeg Renaissance blad Carolus Quintus. Met Renaissance zuilen, bewerkt met putti, heraldiek etc. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In red...


Kavel: 1052

M. Nefkens, Schaapskooi met herder

Resultaat: 825 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapskooi met herder en schapen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Van Noort, Strandgezicht

Resultaat: 700 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1037

Evert Rabbers, Ploegende ossen Rutbeek

Resultaat: 700 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer met ploegende ossen bij Rutbeek. Olieverf op paneel. Afmeting: 85 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 1057

J. Mankes, Kraai

Resultaat: 650 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar

Resultaat: 560 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

S. Hass, Duits landschap met houtvesters

Resultaat: 550 EUR

S. Hass. 1893. Deense/Duitse School. 1848 - 1908. Duits landschap met houtvesters. Met kapitale bladgouden lijst. Afmeting: 177 x 128 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

M. Roche, Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig

Resultaat: 500 EUR

M. Roche. Miniatuur. 19e Eeuw. Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig in militair uniform. Gouache op ivoor. Afmeting: 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1050

Dirk Meeles, Keulse vaas met rozen

Resultaat: 500 EUR

Dirk Meeles. 1872 - 1958. Keulse vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1089

Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

Jan Rijlaarsdam, Man met harmonica lezend in krant

Resultaat: 475 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Man met harmonica lezend in krant. Aquarel op linnen. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1130

A. Verveen, Havengezicht Rotterdam

Resultaat: 425 EUR

Adrie Verveen. 1912 - 1988. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1058

J. Mankes, Melkende boerin

Resultaat: 400 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op rijstpapier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 1061

Wim Bos, Rotterdams havengezicht

Resultaat: 400 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1068

J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld

Resultaat: 400 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Bloembollen met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1078

Naar Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel

Resultaat: 400 EUR

Naar Lichtenstein. 21e Eeuw. Naakte vrouw voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: 47 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 1086

Hart Ferdinand Nibbrig, Dorp in de duinen

Resultaat: 400 EUR

Hart Ferdinand Nibbrig. 1866 - 1915. Dorp in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

Evert Rabbers, Boten bij de Pook in Almelo

Resultaat: 375 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boten bij 'de Pook' Almelo-Nordhorn kanaal bij Almelo. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1049

E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau

Resultaat: 375 EUR

E. Lermer. 1924 - ......... Duitse School. Kosmische prägung Jungfrau. (DM 12.000,=) Olieverf op paneel. Afmeting: 120 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1164

Ongesigneerd, 't Kolkje Amsterdam

Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.


Kavel: 1030

Jan Knikker Jr., Stadsgezicht met figuren op brug

Resultaat: 350 EUR

Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Stadsgezicht met figuren op bruggetje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1129

M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam

Resultaat: 350 EUR

M. de Jongere. Vroeg werk uit jeugdjaren. 1912 - 1978. Havengezicht Rotterdam. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.