Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
180 Resultaten
Kavel: 4007

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat: 2.500 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten porselein vitrinekast in Louis Seize-stijl. Kast heeft vier schappen, bronzen beslag en klauwpoten. Met guirlandes en medaillons. Afmeting: 203 x 170 x 47 cm. In goede...


Kavel: 4110

Gründer kabinet 1880

Resultaat: 2.200 EUR

Duits eiken massief kabinet. Circa 1880. Gründer periode. Met origineel beslag en kuif. Afmeting: 243 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.


Kavel: 4057

Antiek secretaire,1880

Resultaat: 1.550 EUR

Antiek Duits wortelnoten secretaire met prachtig ingelegd nest. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 180 x 115 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4003

Renaissance kast, 17e eeuw

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Hollandse 17e eeuwse eikenhouten Renaissance kast met ebbenhout en snijwerk, ranken, figuren, fratzen, ridderfiguren, halve Korinthische zuilen. Met origineel slot. Afmeting: 215 x 147 x 62 c...


Kavel: 4002

Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani

Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.


Kavel: 4046

Mahonie Empire kabinet

Resultaat: 1.300 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4006

Italiaanse commode, 20e eeuw

Resultaat: 1.050 EUR

Gesigneerd Italiaans beschilderde gebombeerde commode met gemarmerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 93 x 110 x 75 cm. In goede staat.


Kavel: 4041

Schouwstuk met spiegel/schilderij

Resultaat: 900 EUR

Groot 19e eeuws notenhouten Rococo-stijl houtgesneden schouwstuk met schilderij naar Hondecoeter. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: 230 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 4017

Barok kast, 1780

Resultaat: 700 EUR

Zuid Duitse origineel beschilderde Barok kast. Circa 1780. Twee-delig met losse koplijst en twee lades. Afmeting: 192 x 180 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4038

Franse commode met intarsia/brons

Resultaat: 700 EUR

Franse gebogen commode met intarsia, brons en marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 71 x 90 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4158

Antieke gebeeldhouwde kast

Resultaat: 680 EUR

Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.


Kavel: 4022

Franse commode met intarsia/marmeren blad

Resultaat: 650 EUR

Franse commode met intarsia en marmeren blad. 20e Eeuw. Met florale en marquetterie decor. Afmeting: 88 x 137 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 4050

Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 650 EUR

Originele 17e - 18e eeuwse Hollandse Zeeuwse Renaissance kast. Twee-delig met originele sloten en beslag. Rijk lijstenwerk met ebbenhout en leeuwenkoppen. Zijkanten ingelegd. Afmeting: 164 x 165 x 66 ...


Kavel: 4028

2x Scharenstoelen, 19e eeuw

Resultaat: 500 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten gestoken scharenstoelen met petit point stoffering en fratzen. Afmeting: 81 x 56 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4106

Empire armleunstoel, 1820

Resultaat: 500 EUR

Zeldzame mahoniehouten Empire armleunstoel met florale intarsia en bronzen strijdwagen plaquette. Circa 1820. Afmeting: 90 x 60 x 58 cm. In goede staat.


Kavel: 4054

Eiken broodspinde, 18e eeuw

Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde met bastion lijsten en ster-intarsia. Afmeting: 97 x 81 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4010

Zeldzame rozenhouten vitrinekast, 1880

Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 19e eeuwse rozenhouten twee-delige Rococo-stijl vitrinekast met bronzen bewerkte lijsten + sierwerk. Circa 1880. Afmeting: 195 x 73 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4033

Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast met ranken en cherubijnkoppen en lade. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 198 x 140 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4330

Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800

Resultaat: 400 EUR

Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 4019

Zeldzame vitrinekast, 1870

Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken vitrinekast met tollen, spiegels, rankendecors, kroon en klauwpoten. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 4062

Originele Koloniale teakhouten scheepskist, 1800

Resultaat: 350 EUR

Grote originele teakhouten Koloniale scheepskist met zwaar messing beslag en groot ijzeren slot. Circa 1800. Afmeting: 58 x 58 x 157 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4266

4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880

Resultaat: 350 EUR

Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4321

Antieke secretaire 1880

Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten zuilensecretaire met mooi wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 170 x 107 x 57 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4226

Italiaanse spiegel

Resultaat: 325 EUR

Italiaanse houtgestoken spiegel in Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 90 cm. In goede staat.