Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
123 Resultaten
Kavel: 2814

Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885.

Resultaat: 600 EUR

Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885. Met een zogenaamd “scroll merk”. Ze heeft een prachtig porseleinen hoofd met zeer, grote kristallen paperweigth ogen. Het heeft nog het originele kurke...


Kavel: 2713

Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890.

Resultaat: 375 EUR

Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890. Paperweight ogen. Geleed lijf van papier-maché en hout. Ze draagt mooie, antieke kleding. Haarlijn. Lengte 63 cm.


Kavel: 2700

Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910

Resultaat: 360 EUR

Zeldzame antieke Duitse echt huid lederen speelgoed koe met hoornen. Geplaatst op houten basement met ijzeren wielen. Afmeting: 63 x 80 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2706

Antieke speelgoedpop, 19e eeuw

Resultaat: 260 EUR

Zeldzame antieke 19e eeuwse speelgoedpop van vilt met kinderwagen, gietijzeren wielen en onderstel met blaasbalg + celluloid baby. Met trekbevestiging. Mogelijk Lenci. Afmeting: 32 x 32 x 13 cm. In go...


Kavel: 2862

Porseleinen pop, gemerkt Heinrich Handwerck Simon & Halbig. Ca. 1896.

Resultaat: 180 EUR

Porseleinen pop, gemerkt Heinrich Handwerck Simon & Halbig. Ca. 1896. Het bijzondere aan deze pop is de opening in haar wenkbrauwen, waarin echt haar is aangebracht. Ze heeft een geleed lijf en een pr...


Kavel: 2760

Porseleinen pop, Bähr & Pröschild, malnummer 478. Duitsland ca. 1905

Resultaat: 160 EUR

Porseleinen pop, Bähr & Pröschild, malnummer 478. Duitsland ca. 1905. Ze heeft een porseleinen hoofd met glazen ogen en een pruik van echt haar op een papier-maché lijf. Antieke kleding. Lengte 54 cm.


Kavel: 2725

Antieke bewegende klederdracht pop op bank

Resultaat: 140 EUR

Grote antieke mechanische klederdracht pop op houten gestoffeerde bank. Stoffen pop met echt haar. Mechaniek wiegt baby. Afmeting: 66 x 63 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2789

Trousseau

Resultaat: 140 EUR

Trousseau met binnenbak, Frankrijk ca. 1900. Met origineel sleuteltje. Inclusief 10 kleine popjes.


Kavel: 2737

Lot oud blikken speelgoed

Resultaat: 130 EUR

Lot oud Duits blikken speelgoed. Onder andere: Technofix Int. Airways, Technofix Coney Island, Kraus treinset, blikken opdraaiboot (Kao Germany-Kellermann), Wilesco stoommachine met toebehoren. Afmeti...


Kavel: 2886

2x Piko: 59581 en 59582

Resultaat: 130 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...


Kavel: 2707

Lehmann blikken speelgoed, 1915

Resultaat: 120 EUR

Lehmann blikken speelgoed. Bokkende ezel. Circa 1915. Enkele beschadigingen lithografie en één pootje van ezel los erbij. Afmeting: 13 x 20 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 2792

3x Pop

Resultaat: 120 EUR

Popje, allbisque, Duitsland ca, 1910. Lengte 17 cm.Twee porseleinen popjes, allbisque. lengte 15 cm. Een jongetje en een meisje. Celluloid popje, Schildpad, Duitsland ca. 1930, lengte 13 cm. Samen met...


Kavel: 2723

Doos met 18 spaarpotten

Resultaat: 110 EUR

Achttien diverse kinderspaarpotten. Deels mechaniek. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 2806

Pop

Resultaat: 110 EUR

Porseleinen pop, (Het hoofd is aan de bovenzijde gesloten, (zogenaamd Belton-type), Duitsland ca. 1890. De pop heeft porseleinen onderarmen, glazen ogen en een pruik van mohair. Verder een papier-mach...


Kavel: 2885

2x Piko: 59558 en 59559

Resultaat: 110 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 59558, E-Lok BR 185 682-2 (Cargolink) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59559 H0 E-Lok BR 146 520-2 (InterConnex) met originele verpakking in goede staat


Kavel: 2742

Trix H0 22580, Ae 8/14 11801

Resultaat: 100 EUR

Trix H0 22541 Dubbele lok Ae 8/14 11801 "150 Jahre Schweizerische Bahnen" met originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 2761

Porseleinen pop, Duitsland/Frankrijk, ca. 1890, gemerkt DEP

Resultaat: 100 EUR

Porseleinen pop, Duitsland/Frankrijk, ca. 1890, gemerkt DEP. Ze heeft glazen ogen, een mohair pruik en gemodelleerde wenkbrauwen. Het Franse gelede lijf is van papier-maché. Antieke kleding. Lengte 57...


Kavel: 2795

Antieke pop, 1920

Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam. Gemerkt B.P.O. 624/14. Ogen los erbij. Afmeting: 65 cm. In goede staat.


Kavel: 2851

Roco H0 62420, RENFE 250 011-4

Resultaat: 100 EUR

Roco H0 62420, RENFE 250 011-4 met originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 2718

7x Oude blikken kinderspaarpotten

Resultaat: 90 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2740

Kindergrammofoon met platen

Resultaat: 90 EUR

Oude blikken kinder-koffer-grammofoon met negen bakelieten speelplaten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 19 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2807

2x Pop

Resultaat: 90 EUR

Papier-maché poppenhuispopje, ca. 1900. Een mooi meisje met fijn beschilderde oogjes. Lengte 15 cm.Wassen pop, gegoten in een mal, glazen ogen, Engeland ca. 1840. Originele pruik van schapenvacht en a...


Kavel: 2849

Roco H0 68410, RENFE 250 001-5

Resultaat: 90 EUR

Roco H0 68410, RENFE 250 001-5 met originele verpakking en in goede staat.


Kavel: 2875

2x Piko: 97705 en 59451

Resultaat: 90 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 97705 H0 Diesellok Rh 2016 920-8 (Adria Transport) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59451 H0 E-Lok BR 101 100-6 (Stadtwerke) met originele verpakking in ...