Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diverse munten (veel zilveren)
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse munten, veel zilveren. Bestaande uit: 1x 2½ gulden 1872 Willem III. 1x 10 gulden 1970. 1x 10 gulden 1996. 1x 10 gulden 1997. 1x 2½ cent 1945 Nederlands Indië. 1x 2½ cent 1886. 2x 1 cent 1...

Lot antiek keukengerei, 1900 - 1920
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek keukengerei van hout met keramiek. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.

4x Antieke houten voorraaddozen
Resultaat: 30 EUR

Vier antieke houten voorraaddozen met en zonder lithografische reclame. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

Lot antieke/oude houten doorlopers etc.
Resultaat: 30 EUR

Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.

Art Deco tafellamp met klok, 1930
Resultaat: 30 EUR

Art Deco tafellamp met klok. Chroom. Circa 1930. Afmeting: 26 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Joggili klokje, 1930
Resultaat: 30 EUR

Antiek klein Duits Schwarzwald klokje met weerstation. Gemerkt Joggili. Wijzer af. Circa 1930. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

Wandscheepsklok met barometer
Resultaat: 30 EUR

Duitse mahoniehouten wandscheepsklok met barometer. Eble Quartz Hanseatic. Afmeting: 39 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.

Antieke Duitse tafelklok, 1890
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 44 x 24 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle regulateur, 1915
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Eiken hoekstoel, 1915
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.

Engelse toiletspiegel, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse kleine Engelse mahoniehouten toiletspiegel met lades. Afmeting: 57 x 44 x 22 cm. In goede staat.

Engelse wandspiegel met hoedenhouders
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.

2x Voetenbankje
Resultaat: 30 EUR

Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 167 x 104 cm.
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed. Meerkleurig/floraal/rood etc. Afmeting: 167 x 104 cm. In goede staat.

2x Antieke beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke beeldjes. Eén maal metalen vernikkelde fluitspelende pierrot, circa 1930. Eén maal jongen met gieter, afgebroken, compositie metaal, circa 1900. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede ...

Chinees bronzen sculptuur
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

2x Indonesische beelden
Resultaat: 30 EUR

Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.

Antieke glazen koekjesdoos, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke glazen koekjes dekseldoos met messing onderschaal. Met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 x 20 cm. In goede staat.

Lot kristal/glas, divers
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud glaswerk/kristal. Diverse schaaltjes + bordjes met bobbelrand. Twee karaffen, glazen etc. Chip mogelijk. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat. en zeven oude glazen advocaat glaasjes met ...

Glazen geëtste wereldbol
Resultaat: 30 EUR

Glazen geëtste wereldbol op gietijzeren basement. 20e Eeuw.

2x Antieke borden
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke borden. Bestaande uit: Eén maal Delfts, Chinees decor, 18e eeuw. Eén maal Japan, Imari, met herten decor, 19e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm ø. In goede staat.

Antieke Delftse Fayence schotel, 1930
Resultaat: 30 EUR

Antieke Delftse Fayence polychrome schotel. Monogram A.B. Bloemvaas decor. Circa 1930. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.

Anne Nichols theeservies
Resultaat: 30 EUR

Anne Nichols Bone China porseleinen theeservies met florale decors. 21e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk+suiker, 5x hoge koppen, 5x lage theekoppen, 10x schotels. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat...

Lot Chinees porselein
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Gemberpotten, beeld vazen, cups, kommen. Enige defecten. Afmeting: 10 - 37 cm. In redelijk/goede staat.