Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

G. Wiegman, Sleepboot met aak in Rotterdamse haven
Resultaat: 325 EUR

G. Wiegman. 1875 - 1964. Sleepboot met aak in Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.

Veronica Pellan?, Modern abstract
Resultaat: 325 EUR

Veronica Pellan? '58. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 43 x 56 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract
Resultaat: 325 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

2x Emaille bord Kanis & Gunnink
Resultaat: 325 EUR

Twee authentieke oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Kanis en Gunnink Thee Kampen en koffie + thee, Kanis en Gunnink thee. Minimale bijschildering. Afmeting: 95 x 24 cm / 51 x 30 cm. In redelij...

Knorr kruidenrek, 1960
Resultaat: 325 EUR

Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.

2x Oude reclameblikken, 1910 - 1920
Resultaat: 325 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: N.V. van Melle Toffees, Breskens. Emka Koffie, Stoomkoffie Branderij. Afmeting: 36 x 44 x 34 cm / 33 x 30 x 40 cm. Circa 1910 - 1920. In ...

Antieke Duitse tafelklok
Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met vaste console en originele messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, stil uurwerk, Lenzkirch 1 Million 860010. Behoeft reiniging. Afmeting: 36 cm. In goede orig...

Italiaanse spiegel
Resultaat: 325 EUR

Italiaanse houtgestoken spiegel in Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 90 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1890
Resultaat: 325 EUR

Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Kabinet mahonie, 1850
Resultaat: 325 EUR

Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 150 x 103 cm.
Resultaat: 325 EUR

Oud Perzisch kleed, met blauw etc. en florale decors. Afmeting: 150 x 103 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Pierrot
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Franse mandoline spelende bronzen Pierrot Au Clair de la Lune. Door Bouret Eutrope Bouret. 1833 - 1906. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Groot Wedgwood servies
Resultaat: 325 EUR

Omvangrijk oud Wedgwood keramieken servies. Decor Conway Wedgwood of Ertruria. Bestaande uit: Elf soepkommen, theekan, zestien kop en schotels, drie melkkannen, botervloot, drie schalen, tien grote bo...

11x Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Elf maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kop en schotels + één schotel extra. Gecontourneerde omranding, met coulissen/landschappen decor. Eén kopje haarscheur, drie schotels ha...

10x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Tien stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Interessant lot. Minimale chips, goed, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Art Deco porselein, 1920
Resultaat: 325 EUR

Drie maal Art Deco porselein. Circa 1920. Bestaande uit: Vaas, blauw/wit, floraal + twee kandelaren, alléén genummerd. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Kakiemon kom
Resultaat: 325 EUR

Antieke Japanse Kakiemon kom op drie pootjes met florale decor. Oudere professionele restauratie. Afmeting: 10 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Oud/antiek Chinees
Resultaat: 325 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees. Bestaande uit: Chinese Yixing theepot, bodemmerk + 19e eeuwse Engelse terracotta theekan met Chinees decor, twee chips + kleine oude Chinese Blanc de Chine trekpot. Afmet...

Drie-delig Imari kaststel, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel met florale en goud decor. Eén smalle vaas haarlijn. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Majolica parapluhouder
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract
Resultaat: 320 EUR

Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2x Antieke paspoppen + accessoires, 1920
Resultaat: 320 EUR

Twee antieke paspoppen met accessoires. Circa 1920. Bestaande uit: Kinder Hohner, kinderwagen + papier maché pop, Houten juk + papier maché emmers. Afmeting: 105 - 116 cm. In goede staat.

Etalage beeld, Kaiser Brust caramel
Resultaat: 310 EUR

Grote antieke Duitse papier maché etalage figuur. Kaiser's Brust caramel. Gemerkt op bodemplaat. Papier Werken Mundial? Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren theekan
Resultaat: 300 EUR

Prachtige zilveren theekan, 800/000, ovaal model met cannelures en een parelrand, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van een scharnierend deksel met een pijnappel met acanthusblad als knop. En een ...