Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engels lantaarn klokje 3572
Engels lantaarn klokje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Art Deco pendule, 1920 3551
Antieke Art Deco pendule, 1920

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Frans bureauklokje, 19e eeuw 3603
Frans bureauklokje, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hollandse tafelklok 3553
Hollandse tafelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke slinger bewegingklok 3628
Antieke slinger bewegingklok

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Messing tafelklok 3599
Messing tafelklok

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Duits klokkenmannetje 3645
Duits klokkenmannetje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse O.D.O. wandklok, 1950 3629
Franse O.D.O. wandklok, 1950

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke uurwerken 3617
2x Antieke uurwerken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duitse militaire nachtwakers routeklok 3585
Duitse militaire nachtwakers routeklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duitse ATO Klok 3582
Duitse ATO Klok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Klokjes 3573
2x Klokjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke reiswekker 3566
Antieke reiswekker

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800 3517
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800

Resultaat:

1.950 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3733
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Stationscomtoise met wekker 3728
Stationscomtoise met wekker

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Comtoise + datum, 19e eeuw 3727
Comtoise + datum, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920 3724
Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw 3718
Franse comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Friese notarisklok 3717
Friese notarisklok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Kienzle regulateur, 1915 3716
Antieke Kienzle regulateur, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 1800 3712
Friese staartklok, 1800

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote 19e eeuwse comtoise 3711
Grote 19e eeuwse comtoise

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke regulateur 3710
2x Antieke regulateur

Resultaat:

50 EUR