Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
M. Nefkens, Schaapskooi met herder 1052
M. Nefkens, Schaapskooi met herder

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
Ids Wiersma, Lot tekeningen/etsen 1216
Ids Wiersma, Lot tekeningen/etsen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
A.F. Wagemans, Restaurant AB Enschede 1150
A.F. Wagemans, Restaurant AB Enschede

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Landschap met schaapskooi 1098
M. Nefkens, Landschap met schaapskooi

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Peter Keil, Drie gezichten 1439
Peter Keil, Drie gezichten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oepts, Huisje in de duinen 1417
Oepts, Huisje in de duinen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
D. Wiggers, Heuvelachtig landschap 1270
D. Wiggers, Heuvelachtig landschap

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ongesig. hond 1064
Ongesig. hond

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
2x Hollandse werken 1465
2x Hollandse werken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Monogram F.B., Landschap met koeien 1443
Monogram F.B., Landschap met koeien

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zeegezicht met Hollandse schepen 1400
Ongesigneerd, Zeegezicht met Hollandse schepen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J.H. Mastenbroek, Bruggetje over kanaal 1384
J.H. Mastenbroek, Bruggetje over kanaal

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland 1373
Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Josef Gindra, Vaas met bloemen 1364
Josef Gindra, Vaas met bloemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
R. Hoetner, Vaas met bloemen 1273
R. Hoetner, Vaas met bloemen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wim Bos, Rotterdam havengezicht 1272
Wim Bos, Rotterdam havengezicht

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Oud Russisch ikoon 1254
Oud Russisch ikoon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
P.A. Nijgh, Twents landschap met boerderij 1240
P.A. Nijgh, Twents landschap met boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Boerderij bij bosrand 1234
Ongesigneerd, Boerderij bij bosrand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
F. Wartena, Vaas met zonnebloemen 1212
F. Wartena, Vaas met zonnebloemen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
P.A. Nijgh, Zoutfabriek Hengelo UNICA 1189
P.A. Nijgh, Zoutfabriek Hengelo UNICA

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4 Kleine schilderijen 1179
4 Kleine schilderijen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Klein schilderij, Stilleven 1178
2x Klein schilderij, Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
G. Wiegman, Sleepboot met aak in Rotterdamse haven 1144
G. Wiegman, Sleepboot met aak in Rotterdamse haven

Resultaat:

325 EUR