Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden tientje 283
Gouden tientje

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zakhorloge 262
Zakhorloge

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden medaillon,  broche en granaat 230
Gouden medaillon, broche en granaat

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gouden tientje in gouden rand 897
Gouden tientje in gouden rand

Resultaat:

255 EUR

Verkocht
Lot met zilveren sieraden 487
Lot met zilveren sieraden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden collier met kruis 131
Gouden collier met kruis

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 836
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren armband 480
Zilveren armband

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gouden collier met kruis 459
Gouden collier met kruis

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5 Gouden ringen 382
5 Gouden ringen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Broche, goud op zilver 838
Broche, goud op zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren collier, parel 827
Zilveren collier, parel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden armband met stenen 776
Gouden armband met stenen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot bloedkoraal, divers 756
Lot bloedkoraal, divers

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bloedkoralen ketting & goud 754
Bloedkoralen ketting & goud

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ring (bwg) met rode steen 662
Ring (bwg) met rode steen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Vergulde ring met stenen 513
Vergulde ring met stenen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden ring met opaal 507
Gouden ring met opaal

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Choker met stenen 411
Choker met stenen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren broche slak 408
Zilveren broche slak

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot met gitten en granaat 312
Lot met gitten en granaat

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 212
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Collier van Majorica parels met hanger 162
Collier van Majorica parels met hanger

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Collier & oorhangers, parels 154
Collier & oorhangers, parels

Resultaat:

50 EUR