Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw 2104
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese kanonnen 2130
2x Oude/antieke Chinese kanonnen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Knipmuts onder stolp 2419
Knipmuts onder stolp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Jugendstil lampenkap, 1915 2362
Jugendstil lampenkap, 1915

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin (divers) 2167
Lot oud/antiek tin (divers)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x  Antiek tin 2163
2x Antiek tin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten 2103
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse stijgbeugels 2073
2x Antieke Japanse stijgbeugels

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Oude Chinese emaille vaas 2066
Oude Chinese emaille vaas

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot antiek tin (14x) 2514
Lot antiek tin (14x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Groot lot zilvertin 2513
Groot lot zilvertin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
7x  Antieke tinnen maten 2463
7x Antieke tinnen maten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Jugendstil lamp, 1915 2438
Jugendstil lamp, 1915

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek hobbelpaard, 1920 2427
Antiek hobbelpaard, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Italiaanse mini-paspoppen 2426
2x Italiaanse mini-paspoppen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp 2417
Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Oude lederen dokterstas 2386
Oude lederen dokterstas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek lederen dames handtas 2340
Antiek lederen dames handtas

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke schooltas + 2 EL meetlatten 2339
Antieke schooltas + 2 EL meetlatten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x Antieke weegschalen met gewichten 2338
3x Antieke weegschalen met gewichten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kavel Poëzie albums (14x) 2337
Kavel Poëzie albums (14x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke boterkarnen, 1900 2334
2x Antieke boterkarnen, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Tor Merkur radio, 1950 2332
Oude Tor Merkur radio, 1950

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tabaksdoos met edelstenen 2314
Tabaksdoos met edelstenen

Resultaat:

75 EUR