Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Zeldzame oude Chinese kopjes 6161
2x Zeldzame oude Chinese kopjes

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselpot 6631
Oude Chinese dekselpot

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Japanse Satsuma sierschotel, 19e eeuw 6468
Japanse Satsuma sierschotel, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Oud/antiek Chinees 6313
3x Oud/antiek Chinees

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Oude bruine Chinese celadon vaas 6212
Oude bruine Chinese celadon vaas

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Chinese tegel in lijst 6166
Chinese tegel in lijst

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw 6044
2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese zoutnap, 18e - 19e eeuw 6551
Chinese zoutnap, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
4x Antieke Hollands plateel 6191
4x Antieke Hollands plateel

Resultaat:

46 EUR

Verkocht
3x Imari, 18e eeuw  (divers) 6116
3x Imari, 18e eeuw (divers)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e eeuw  (6x) 6113
Lot Chinees porselein, 18e eeuw (6x)

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
6x Chinees porselein, 18e eeuw 6043
6x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6026
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein 6677
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Japans eierschaal theeservies 6664
Japans eierschaal theeservies

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Oude porseleinen Rosenthal woerd 6633
Oude porseleinen Rosenthal woerd

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude Japanse of Chinese vaas 6596
Oude Japanse of Chinese vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw 6594
2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch servies 6586
Villeroy en Boch servies

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Baardmankruik, 18e eeuw 6582
Baardmankruik, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Han Boerrigter schotel 6560
Han Boerrigter schotel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Chinese bloempotschaal, 20e eeuw 6559
Chinese bloempotschaal, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese gemberpotten 6526
2x Oude/antieke Chinese gemberpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6501
Oude Chinese vaas

Resultaat:

40 EUR