Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse comtoise, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.

Franse reiswekker, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Comtoise + datum, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vergulde 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding + pronkslinger. Afmeting: 45 x 34 x 17 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.

Wuba Friese staartklok
Resultaat: 55 EUR

Wortelnoten Wuba Friese staartklok met maanstand. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 55 EUR

Wortelnoten tafelklok met maanstand. Slagwerk op dubbele bel. Met bronzen ornamenten. Afmeting: 26 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Messing tafelklok
Resultaat: 55 EUR

Duitse messing tafelklok met skelet. Kaiser 7 Jewels 8 Day Germany. 60-er Jaren. Afmeting: 11 x 7 x 3 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1910
Resultaat: 55 EUR

Antieke Franse Jugendstil messing reiswekker. Circa 1910. Reveil Tapageui Depose Brevete. Emaille wijzerplaat, craquele. Afmeting: 12,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger, spillegang. Afmeting; 42 x 29 x 17 cm. In goede staat.

Twee klokken, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee klokken 20e eeuw. Bestaande uit: Tafelklok, Elgin. En een duivenklok, Junior patent. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse reiswekker, 1870
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse messing reiswekker in Rococo-stijl. Circa 1870. Met porseleinen wijzerplaat. Barst in wijzerplaat. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke scheepsklok
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke messing scheepsklok. Gemerkt Observer, 4 Jewels. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 8 - 21 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse tafelklok, 1915
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse messing tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1915. Afmeting: 35 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Engelse schoolklok, 19 eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schoolklok met 21e eeuws electrisch uurwerk met centrale secondenwijzer. Afmeting: 17 x 32 cm ø. In goede staat.

2x Antieke biljartklokken
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke biljartklokken. Beide met bel. Eén gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 8 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klok, 1870
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas voorstelling van berglandschap. Circa 1870. Afmeting: 40 x 20 x 30 cm. In goede staat.

Oud Jugendstil-stijl klokkenstel
Resultaat: 50 EUR

Oude compositie metalen Jugendstil-stijl klokkenstel met schipper, stuurrad en boeg. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 30 x 13 cm. In goede staat.

Villeroy & Boch klokkenstel, 1915
Resultaat: 50 EUR

Villeroy & Boch keramieken klokkenstel. Circa 1915. Decor Flamand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 23 30 cm. In goede staat.

2x Antieke regulateur
Resultaat: 50 EUR

1x Antieke Duitse eikenhouten regulateur. Circa 1920. Genummerd. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 83 cm. In goede staat. en 1x Antieke eikenhouten regulateur. Gemerkt Vedette. Circa 1920. Slagwerk op...

Friese notarisklok
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse Friese notarisklok met wekker en maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

2x Antieke messing klokjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing klokjes. Bestaande uit: Reiswekker, vierkant, circa 1920. Tafelklokje, circa 1920. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok, 1870
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder handbeschilderde wandklok 'Bismarck Uhr'. Circa 1870. Met emaille wijzerplaat en porseleinen zuilen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Electrische moederklok, 1930 - 1950
Resultaat: 40 EUR

Electrische moederklok. B. Eijsbouts, Asten-Holland. Circa 1930 - 1950. Scheur in glas. Afmeting: 50 x 14 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke schoolklok, 1880
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten acht-hoekige schoolklok met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 14 x 32 x 32 cm. In goede staat.