19e Eeuws Delfts Fayence kaststel met molen decor en bodemmerk Tichelaar. Smalle vaas gerestaureerd. Afmeting: 23 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Napels porseleinen figuren. Romantisch paar. 20e Eeuw. Beide licht beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met opgewerkte bloemen en insecten. Chips. Afmeting: 9 x 13 cm ø. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopje met florale decor, geisha en gecontourneerde omranding. Afmeting: 4 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Oost Indische Compagnie porseleinen roomschenkkan met adelijke figuur + pauw decor. Chip deksel. Afmeting: 14 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oud Herend serviesgoed. Bestaande uit: Tien kop en schotels, zout/peper stel, twee dekseldozen, tablet, twaalf cakebordjes, suikerpot + melkkan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede s...
Vijf-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Duitse porseleinen koffiekannen met roze florale decors. Blindmerk en R-N. Beide haarscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.
Lot van drie 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén maal landschap met figuren decor, één chip. Eén maal Chinees Imari, floraal, goed. Eén maal Queng Lung, haarscheur. Afmet...
Vier delen Perzisch beschilderd keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Drie-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Grote keramieken schaal met blauw/groene glazuur. Gesigneerd Han Boerrigter. Landschap decor. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met zilveren deksel. Met florale decor. Haarscheuren onderrand. In redelijk/goede staat.
Zeven maal divers Chinees porselein. Onder andere: Capucijner, Imari. Minimale chip schotel. Afmeting: 7 - 10,5 cm In goede staat.
17e - 18e Eeuws polychroom Delfts Fayence bord met florale decors. Gemerkt D. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Duitse porseleinen reukverdrijvers. Circa 1930. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee oude Herend porseleinen lampenvoeten met florale, vlinders en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse kraakporseleinen Wanli schotel met coulissen decor en gecontourneerde rand. Rand gerestaureerd. Afmeting: 5 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. En een Chinees porseleinen Familie Verte bord met zes tekens bodemmerk met decor van fig...