Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met floraal/goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 24 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen Satsuma tête à tête theeservies. Eén kopje mist, éen kopje haarscheur. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 x 25 x 24 cm. In redelijke staat.
Lot oud/antiek Chinees porselein (14x). Bestaande uit: Kopjes, kommen, dekselbekers etc. Bodemmerk. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Zeven delen oud Chinees republiek porselein. Bestaande uit: Zes vazen met diverse decors/teksten + gemberpot. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met florale+goud decor en ribbels. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In goede staat.