17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor en bodemmerk. Chip rand. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Circa 1880. Met landschappen en bloemvazen decor. Eén kopje chip. Afmeting: 6,5 x 12 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen zoutnap met pagode in landschap decor. Afmeting: 3,5 x 7,5 x 6 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met steur en karper decors. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence beer bij boomstronk. Ongemerkt. Chips. Afmeting: 10 cm. In redelijke staat.
Drie maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Floraal + vlinder decor. Kopjes beschadigd. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Hollandse tegels. Bestaande uit: Tulp tegel, 17e - 18e eeuw + twee 18e eeuwse tegels met figuren. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen borden met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.