Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot voor-oorlogse blikken (8x)
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse voor-oorlogse blikken dozen met diverse lithografie. Onder andere: Chocolade et cetera. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.

2x Antieke voorraadblikken, 1900 - 1925
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke kruideniersvoorraadblikken. Bestaande uit: Hille's Beschuit, 1920. Gulden Vlies Sigaren Fabrieken, 1900 - 1925. Afmeting: 42 x 30 x 27 cm / 28 x 56 x 30 cm. In goede staat.

3x Koffie Hag, 1930
Resultaat: 70 EUR

Drie maal Koffie Hag. Circa 1930. Bestaande uit: Blik met nog vacuum verpakte inhoud. Koffiemolen 'Wie proeft die roemt'. Glazen reclamebord. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.

7x Antieke voorraadblikken
Resultaat: 70 EUR

Zeven antieke kruideniers voorraadblikken. Divers + reclame. Onder andere: Koekblikken. Afmeting: 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke papieren reclameborden
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke papieren reclameborden. Eén maal Deventer Koek, J. Bussink, circa 1910. Eén maal 'Het beste voedsel en goedkoop'. Afmeting: 50 x 70 cm / 60 x 43 cm. In redelijke staat.

2x Antiquarische theaters
Resultaat: 70 EUR

Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

5x Antieke cacao blikken
Resultaat: 70 EUR

Vijf antieke cacao blikken. Onder andere van Bensdorp, Betke, Ringers Velim cacao. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Groot lot oude/antieke blikken
Resultaat: 70 EUR

Groot lot oude/antieke diverse voorraadblikken met reclame. 20e Eeuw. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.

4x Antieke Bols Jenever beeldjes, 1910
Resultaat: 65 EUR

Vier antieke porseleinen Hollandse Bols Jenever figuren in klederdracht. Met kurk in bodem. Circa 1910. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

2x Oude reclamefiguren
Resultaat: 65 EUR

Twee oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Pop 'Werthers Echte' + 'Wij scheert met verstand, zeept in met de Vergulde Hand'. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.

Antiek Vatel Deventer voorraadblik, 1920
Resultaat: 60 EUR

Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.

12x Oude Soda spuitflessen
Resultaat: 60 EUR

Twaalf oude glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

Kavel blikken / postkaarten
Resultaat: 60 EUR

Zestien zeldzaam antieke blikken postkaarten met diverse lithografieën. Holland. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek kruideniers reclame
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse oude/antieke kruideniers objecten met reclame. Onder andere: Gelithografeerde kaasblikken, koekblik, klokje et cetera. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke ijzer-gevlochten kruideniersmandjes
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke ijzer-gevlochten kruideniersmandjes. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 - 76 cm. In goede staat.

Doos met 21 antieke blikken
Resultaat: 60 EUR

Doos met éénentwintig antieke voorraadblikken. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.

Lot antieke flessen en kruiken
Resultaat: 60 EUR

Lot antieke jeneverflessen, Grolsch, limonade siroop et cetera. Met reclame. Sommige nog vol!! In doos. Afmeting: 38 x 50 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam voorraadblik Kwatta cacao, 1915
Resultaat: 60 EUR

Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.

3x Oude reclamefiguren
Resultaat: 55 EUR

Drie oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee boekensteunen van Hofnar Sigaren en één asbak met uil rookt 'Uiltje'. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke pendelaar, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse gepolychromeerde metalen pendelaar in de vorm van een tabakrokende man. Afmeting: 36 x 18 x 3 cm. In goede staat.

Lot antiek emaille (8x)
Resultaat: 50 EUR

Lot van acht antieke delen emaille. Circa 1900- 1930. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Lot antiek keukengerei met keramiek
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek keukengerei met keramiek. Bestaande uit: Drie koffiemolens, nootmuskaat-raspmolen en een kruidenkastje. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.

4 Delen emaille
Resultaat: 50 EUR

Vier maal emaille. Zeldzame van emaille gemaakte wasmiddelenhouder, Persil, ATA, IMI. Eén zeephouder, zandloper, bakje met schepen. Afmeting: 25 - 33 cm. In zeer goede staat.

4x Kwatta cacao
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Kwatta Cacao blikken. Circa 1920. Bestaande uit: Papier/karton reclamebord. Blikken cacao bus. Keramieken dekselpot. Kwatta Cacao blik. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.