Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw 6079
Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6154
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schaal 6491
Chinese Familie Rose schaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw 6600
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke piedestal met beeld, 1900 2018
Antieke piedestal met beeld, 1900

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 243
Zilveren bestek

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
J.A. Hesterman, Twee vissers in boot bij rietkraag 1094
J.A. Hesterman, Twee vissers in boot bij rietkraag

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1133
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870 2004
Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Art Deco poppenwinkel met accessoires 3109
Art Deco poppenwinkel met accessoires

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Spillegang horloge, Schildpad 504
Spillegang horloge, Schildpad

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Anton Funke, Stilleven met rozen 1058
Anton Funke, Stilleven met rozen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oude wit-marmeren schouw 2166
Oude wit-marmeren schouw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Schrijfbureau, 1870 4061
Schrijfbureau, 1870

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot Herend servies (50x) 6013
Lot Herend servies (50x)

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Qung Lung schotel 6493
18e Eeuwse Qung Lung schotel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Duitse speeldoos 2003
Antieke Duitse speeldoos

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Art Deco, platinum horloge 313
Art Deco, platinum horloge

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
A. van Gilst. Rotterdamse haven 1469
A. van Gilst. Rotterdamse haven

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse scheepskijker 2034
Antieke Hollandse scheepskijker

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Groot lot zilveren munten 2915
Groot lot zilveren munten

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Eiken Louis Quinze kast, 18e eeuw 4150
Eiken Louis Quinze kast, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Oud Engels Wedgwood servies 6138
Oud Engels Wedgwood servies

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
W. Stern, Drie konijnen in gras 1033
W. Stern, Drie konijnen in gras

Resultaat:

420 EUR