Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antieke Japanse Imari vaasjes 6364
2x Antieke Japanse Imari vaasjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Delfts Fayence 6449
4x Delfts Fayence

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Delftse Fayence wandborden 6450
2x Delftse Fayence wandborden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Delftse Fayence schotel, 18e eeuw 6472
Delftse Fayence schotel, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Antiek keramiek 6500
3x Antiek keramiek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Petrus Regout bordjes 6514
3x Petrus Regout bordjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, 18e eeuw 6554
Chinese gemberpot, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren tuitzeefje 818
Zilveren tuitzeefje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Swarovski ring met kristallen 908
Swarovski ring met kristallen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Plated messing pauwen 920
2x Plated messing pauwen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oud Engels meetinstrument 2419
Oud Engels meetinstrument

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antiek lederen hoofdbedekking (motor) 2483
Antiek lederen hoofdbedekking (motor)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Oude Diecast spaarautomaten 2487
2x Oude Diecast spaarautomaten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Oude Diecast spaarautomaten 2488
2x Oude Diecast spaarautomaten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek kopergedreven artikelen 2491
Lot oud/antiek kopergedreven artikelen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Oude Indonesische sarongs 2504
3x Oude Indonesische sarongs

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Fries pijpenrek 2505
Fries pijpenrek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Italiaanse albast lampenvoet 2509
Italiaanse albast lampenvoet

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude weegschaal + klok, 1920 2517
Oude weegschaal + klok, 1920

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Antieke blikken trommels 2519
3x Antieke blikken trommels

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Aap-Noot-Mies 3102
3x Aap-Noot-Mies

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Grote teddyberen, 30-er jaren 3123
2x Grote teddyberen, 30-er jaren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Eiken hangkastje, 1920 4292
Eiken hangkastje, 1920

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4-Delige Anna Groen set 5510
4-Delige Anna Groen set

Resultaat:

25 EUR