41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Kleine antieke polyphon, 1900 2000
Kleine antieke polyphon, 1900
2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820 2001
2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820
Startprijs 2.400 EUR
Antieke Jugendstil lamp, 1915 2002
Antieke Jugendstil lamp, 1915
Startprijs 550 EUR
Antieke Duitse speeldoos 2003
Antieke Duitse speeldoos

440 EUR

Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870 2004
Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870

475 EUR

Zeldzame Chinese rituele wijnhouder, 18e -19e eeuw 2005
Zeldzame Chinese rituele wijnhouder, 18e -19e eeuw

380 EUR

19e Eeuwse hengselmand, 1870 2006
19e Eeuwse hengselmand, 1870
Startprijs 250 EUR
2x Empire kandelaren, 19e eeuw 2007
2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Antiek bronzen figuur, 1880 2008
Antiek bronzen figuur, 1880
Startprijs 260 EUR
Cloisonné wierookpotje 2009
Cloisonné wierookpotje

3.800 EUR

Antiek miniatuur portret 2010
Antiek miniatuur portret
Startprijs 450 EUR
IJzeren geldkist 2011
IJzeren geldkist
Startprijs 300 EUR
Antieke apothekers gaper 2012
Antieke apothekers gaper

500 EUR

19e Eeuwse dekseldoos 2013
19e Eeuwse dekseldoos
Startprijs 250 EUR
2x Kapitale bronzen kaarskandelaren 2014
2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
Startprijs 1.400 EUR
Antiek tafelstuk, 1915 2015
Antiek tafelstuk, 1915
Startprijs 130 EUR
2x Antieke marmeren cassoletten, 1900 2016
2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
Startprijs 550 EUR
Zeldzame bureaulamp 2017
Zeldzame bureaulamp
Startprijs 300 EUR
Antieke piedestal met beeld, 1900 2018
Antieke piedestal met beeld, 1900

480 EUR

Twee marmeren cassoletten 2019
Twee marmeren cassoletten
Startprijs 550 EUR
2x Aziatische bronzen speelgoed paarden 2020
2x Aziatische bronzen speelgoed paarden

100 EUR

Chinese gespsluiting met jade 2021
Chinese gespsluiting met jade

1.100 EUR

Antieke Japanse figurengroep 2022
Antieke Japanse figurengroep
Startprijs 350 EUR
2x Empire kandelaren, 19e eeuw 2023
Startprijs 425 EUR