Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot granaatsieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot met diverse granaatsieraden, 2 chokers, een kruishanger, 3 armbanden en een slavenband. Alles in double

Zilver vergulde armband met kleurstenen
Resultaat: 40 EUR

Zilver vergulde armband, 925/000, met gekleurde stenen. Schakelarmband met ovaal gefacetteerde kleurstenen, voorzien van karabijnhaak. 19 cm. Breedte 5,5 mm. ca 8,3 gram. In goede staat

Lot met edelstenen colliers
Resultaat: 40 EUR

Lot met diverse colliers met edelstenen, met o.a. parels, hematiet en agaat.

Omega zakhorloge
Resultaat: 40 EUR

Omega zakhorloge, mechanisch met witmetalen ketting. ø 50mm. Werkend

Lot met barnsteen
Resultaat: 40 EUR

Lot barnsteen, met 4 hangers, een broche en ring met zilver. Totaal ca 34,3 gram.

Lang verlopend collier cultive parels
Resultaat: 40 EUR

Lang verlopend collier van mooie cultive parels, ø 3-8mm, bevestigd aan een gouden sluiting met sluiting. lengte 98 cm. In goede staat

Zilveren spang met barnsteenhanger
Resultaat: 40 EUR

Zilveren spangcollier met een robuuste hanger met barnsteen. tevens met getorst Nyloncollier. Grootte hanger 5,5x11cm. totaal 114 gram. In goede staat.

Gouden ring zirconia
Resultaat: 40 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Cachetring met een zirconia. Breedte 7 mm, ø 57. ca 2,0 gram. In redelijk goede staat

Zilveren ring met edelstenen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ring, 925/000 met een stervorm gemaakt van edelstenen. Opvallende ring met de kop in de vorm van een ster bestaande uit blauw topaas, citrien en peridoot. 24x19 mm. ø 56 ca. 6.1 gr. Nieuw

Zilveren ring met goud en saffier
Resultaat: 35 EUR

Prachtige zilveren ring, 925/000, met saffier. Ring met een kop in de vorm van een vogel, voorzien van 6 peervormig geslepen saffieren. Een deel van de veren zijn goldplated. ø 54, Breedte 31 mm. ca ...

Lot met diverse sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot sieraden met 2 rosé stalen ringen met zirconia, Lumani, ø56/60, een stalen ring met paarse steen, ø60, een armband met jade, , 2 metalen armbanden en2 hangertjes.

Diverse parels en snoeren
Resultaat: 35 EUR

Doos met diverse parels, granaat, lapis en hematiet kralen, tevens voorzien van diverse losse ogen, slotjes en garen.

Collier met lapis lazuli
Resultaat: 35 EUR

Collier uit witmetaal met lapis Lazuli. 50 cm. In goede staat

Lot granaat
Resultaat: 35 EUR

Lot met diverse gefacetteerde granaatkralen. ca 124 gram.

Lot zilver, plated
Resultaat: 35 EUR

Lot zilver en zilver plated, met een schuif met zilver, Oosterse hanger met zilveren jasseroncollier, broche van Catherine Popesco en 2 armbanden.

Camee rond
Resultaat: 35 EUR

Zilver vergulde hanger/broche, 925/000, rond model bezet met een gesneden schelpcamee. ø 45mm. ca 10,30 gram.

Zakhorloge/ Roulette Links
Resultaat: 35 EUR

Zakhorloge/ poulette decision time. Links London, Zakhorloge met aan de achterzijde een deksel met daarachter een roulette. Mechanisch, veer defect. In goede staat. ø 6cm.

Zilveren collier met barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren choker, 925/000, met barnsteen. Jasseroncollier met in het midden een stuk met 3 ovale zetkasten met barnsteen en florale tussenstukje. 50 cm. 3-15mm, ca 11,5 gram. In goede staat

Zilveren broche turkoois, NIETO
Resultaat: 35 EUR

Prachtige zilveren broche/hanger, 925/000, rond model met turkooisstenen bezet. MT. Ray Nieto, Zuni. ø 48 mm, ca 14,2 gram. In zeer goede staat

Zilveren ring en oorstekers, turkoois granaat
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 835/000, met florale bewerking met bladeren en bezet met turkoois en rode stenen. ø 55, breedte ring 25 mm, oorstekers 10 mm. In redelijk goede staat. ca 12,6 gram

Zilveren choker met paarse steen en markesiet
Resultaat: 35 EUR

Zilveren choker, 835/000, met sierlijk middenstuk bezet met 5 paarse stenen en diverse markesietjes. 42 cm. ca 10,9 gram. In redelijk goede staat.

Zilveren broche met groene steen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren broche, 800/000, met groene steen. Markiesvormige broche met bewerking voorzien van een ovale groene steen. 58x38mm. ca 9,4 gram. In goede staat.

Armband met bamboekoraal
Resultaat: 30 EUR

Bijzondere witmetalen klemarmband met drie stukken bamboekoraal. Breedte 55 mm. ø ca 60 mm. In goede staat

3 Zilveren hangers
Resultaat: 30 EUR

Drie zilveren hangers, één in de vorm van een byzantijns kruis met ruwe bewerking, noorwegen, een ronde hanger met steen en goudoplage en een staafhanger met 2 bollingen. Diverse gehaltes. ø 2,5cm, 3x...