Zilveren veterhaak en handschoenenoprekker/krultang 835/000 Cond.: U
Mooi bewerkte suikercoupe met zilveren voet 833/000 13cm. Cond.: U
Grote Hollands zilveren soeplepel 1930, model Haags lofje. Maker: Voorschoten, 835/000 225gr. 31cm.
Robuuste wijnkaraf in zilveren montuur, barok stijl. 925/000 H.: 28cm. Cond.: U
Ring GG 750/000,van de ontwerper Christian Bauer,met briljanten 0.28 ct.,TW/SI,ø 56,4.6 gr.
Hanger GG 585/000 in de vorm van een hart,deels bezet met briljanten 0.185 ct. W/PI, 5.4 gr., met meesterteken.
Hanger GG 585/000 met een ovale ametist en diamanten.5.1 gr.
Antieke plated samovaar (classicisme) 19e eeuw. Deksel mist 42x23x28cm. Cond.: R
Mooi zilveren beker uit Rusland met jade en kornalijn 925/000 182gr. H.: 9,5cm. Cond.: U