Zilveren kop & schotel, Frans gekeurd ca. 1880 835/000 131gr.
Mooi zwaar 4-delig Engels servies rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000, Sheffield 1946. Maker : Walker & Hall. Totaal 2039gr. Cond.: U
Schitterende zilveren Engelse Art-Deco inktpot 835/000 7xø16,4cm. Cond.: U
2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 3 gebogen leeuwenpootjes 835/000 60gr. Cond.: U
Ronde broche GG 14 kt., bezet met pareltjes en een briljantje 8.8 gr.
Hanger GG 14 kt.10.3 gr., erg mooi bewerkt, met 3 kwastjes,groene steen en 4 grijze pareltjes.(achterkant ook mooi bewerkt)
Mooie broche (kan ook als hanger) GG 14 kt.met grote onyx steen met mozaïek inlegwerk.6x4.5cm.26.2 gr.
Broche zilver 800/000 verguld bezet met donkere Boheemse granaten,L.35 mm.,8.8 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.50ct W/SI.,en een Akoya kweekparel Ø9.5 mm.,4.4 gr.
Akoya kweekparel collier (zwart-wit)Ø7 mm., bolsluiting WG 585/000,L.45cm.
Ovale robijn 0.90ct.,intensief rood zeer goede kleur,zeer kleine inslijpsels.
Ovale robijn 1.0ct.,intensief rood met zeer goede kleur, zeer kleine inslijpsels.
Zilveren kom met gecontourneerde rand, Mexico 1975 925/000 ø17cm. 423 gr.