Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G
Frans pendulestel met twee kaarsenkandelaars Luois Seize 1870-1880. Met vuurvergulde ornamenten en slinger gemerkt L.P. Japy en CIE. 40x23x11cm. Cond.: U
19e Eeuwse Bouille pendule met precisieslinger. Koperinlegwerk met parelmoer. Kleine beschadigingen 50x12x27cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G
Broche zilver 800/000 verguld bezet met donkere Boheemse granaten,L.35 mm.,8.8 gr.
Zilveren kop & schotel, Frans gekeurd ca. 1880 835/000 131gr.
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.
Gesigneerd Dickz, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: r met scheurtje
3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U
Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U
Tegeltableau ca. 1900 naar een schilderij van de bekende Franse schilder Corot. Eiken lijst. Beschadigd 96x81x8cm. Cond.: R-M