Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G
4 Grote Chinese kommen ca. 1920 gedecoreerd met bloemen. 3 Grote kommen 7xø20cm. 1 Kleinere 6,5xø18cm. Cond.: G
6 Kopjes en 5 schoteltjes 19e eeuw. Japans eierschaal porselein. Alle kopjes hebben een dekseltje. Geheel gedecoreerd met paradijsvogels en bloemdecor. 1 Kopje heeft een haarscheur H.: 8cm. Cond.: G
Imari kop en schotel 19e eeuw, beide met geschulpte rand. Kopje heeft een haarscheur en chipje H.: 6cm.
3 Chinese bordjes met bloem- en takmotief 18e eeuw. 1 Heeft lichte randschade ø16,5cm. Cond.: G
4 Kleine 18e eeuwse blauw Chinese kopjes Chien Lung met figurendecor 4xø6cm. 2 Minimale chips Cond.: G
4 Vroeg 19e eeuwse capucijner schoteltjes met bloemmotief. Schoteltjes hebben randschade ø12cm.
5 Eierschaal porseleinen kop & schotels eind 19e eeuw met landschapsdecor H.: 6cm. Cond.: G
5 Capucijner Chinese schoteltjes 18e eeuw. 3x met Fam. Rose decor gebloemd ø12cm. 2x met blauw bloemdecor ø12cm. Zeer lichte randschade bij enkele. Cond.: G
5 Kopjes (8xø8,5cm.) en 12 schoteltjes (ø12,5cm.) van eierschaalporselein, Japans ca. 1900. Gedecoreerd met krijgers. 2 Kopjes met chip. Cond.: G
6 Japanse kop & schotels en een bonbonschaaltje. Gemaakt van zeer fijndradig hout en met goudverf opgeschilderd. Elke kop apart beschilderd bijpassend bij de schotel. Tevens 4 lepeltjes erbij Cond.: G
Plateel wandbord Zuid-Holland decor. Rhodian ø36,5cm. Begin 20e eeuw.
10 Delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. 5 Kleine kopjes en 5 losse schoteltjes Cond.: R
Twee 18e eeuwse blauw Chinese borden. 1x Met bloem- en takmotief met bloemen in de omranding. Bodem met haarscheurtje ø23,5cm. 1x Met wierookvat met bloemen en 6 bloemen in de omranding ø23,5cm.
2 Kop en schotels van eierschaalporselein eind 19e eeuw H.: 12cm. Gedecoreerd met krijger, Cond.: G
Plateel vaas met oor Zuid-Holland, decor Breetvelt H.:24cm. kleine restauratie
Langwerpig porseleinen plaquette, Italië,eind 19e eeuw portret van een jonge kokette dame.gesign.C.Viterbo gedat.1896, 18x13 cm.
Ovale porseleinen plaquette,20e eeuw,voorstellend Maria Magdalena,zich bedekkend met de haren kijkend naar de hemel naar Tizian.gesign.Blum, 23x18 cm.
2 Fûrstenberg bordjes,begin 20e eeuw,met goudrand, l.best.Ø 18cm.
Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.
Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...