Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude ivoren tand
Resultaat: 36 EUR

Oude antieke ivoren tand 14,5x6x5cm. Cond.: G

4 Delen ivoor en/of been
Startprijs 20 EUR

Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G

4 Chinese kommen
Startprijs 35 EUR

4 Grote Chinese kommen ca. 1920 gedecoreerd met bloemen. 3 Grote kommen 7xø20cm. 1 Kleinere 6,5xø18cm. Cond.: G

6 Kopjes & 5 schoteltjes
Resultaat: 90 EUR

6 Kopjes en 5 schoteltjes 19e eeuw. Japans eierschaal porselein. Alle kopjes hebben een dekseltje. Geheel gedecoreerd met paradijsvogels en bloemdecor. 1 Kopje heeft een haarscheur H.: 8cm. Cond.: G

Imari kop en schotel
Startprijs 30 EUR

Imari kop en schotel 19e eeuw, beide met geschulpte rand. Kopje heeft een haarscheur en chipje H.: 6cm.

3 Bordjes 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

3 Chinese bordjes met bloem- en takmotief 18e eeuw. 1 Heeft lichte randschade ø16,5cm. Cond.: G

4 Chinese kopjes
Startprijs 50 EUR

4 Kleine 18e eeuwse blauw Chinese kopjes Chien Lung met figurendecor 4xø6cm. 2 Minimale chips Cond.: G

4 Capucijner schoteltjes
Startprijs 30 EUR

4 Vroeg 19e eeuwse capucijner schoteltjes met bloemmotief. Schoteltjes hebben randschade ø12cm.

3 Chinese kopjes
Resultaat: 40 EUR

3 Gekleurde Chinese kopjes met bloemdecor 19e eeuw. 4xø7,5cm.

5 Eierschaal kop & schotels
Startprijs 60 EUR

5 Eierschaal porseleinen kop & schotels eind 19e eeuw met landschapsdecor H.: 6cm. Cond.: G

5 Capucijner schoteltjes
Resultaat: 60 EUR

5 Capucijner Chinese schoteltjes 18e eeuw. 3x met Fam. Rose decor gebloemd ø12cm. 2x met blauw bloemdecor ø12cm. Zeer lichte randschade bij enkele. Cond.: G

5 Kopjes & 12 schoteltjes
Resultaat: 90 EUR

5 Kopjes (8xø8,5cm.) en 12 schoteltjes (ø12,5cm.) van eierschaalporselein, Japans ca. 1900. Gedecoreerd met krijgers. 2 Kopjes met chip. Cond.: G

6 kop & schotels + bonbonschaaltje
Resultaat: 70 EUR

6 Japanse kop & schotels en een bonbonschaaltje. Gemaakt van zeer fijndradig hout en met goudverf opgeschilderd. Elke kop apart beschilderd bijpassend bij de schotel. Tevens 4 lepeltjes erbij Cond.: G

Wandbord plateel
Startprijs 190 EUR

Plateel wandbord Zuid-Holland decor. Rhodian ø36,5cm. Begin 20e eeuw.

10 Delen Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

10 Delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. 5 Kleine kopjes en 5 losse schoteltjes Cond.: R

2 Borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse blauw Chinese borden. 1x Met bloem- en takmotief met bloemen in de omranding. Bodem met haarscheurtje ø23,5cm. 1x Met wierookvat met bloemen en 6 bloemen in de omranding ø23,5cm.

2 Kop en schotels
Resultaat: 45 EUR

2 Kop en schotels van eierschaalporselein eind 19e eeuw H.: 12cm. Gedecoreerd met krijger, Cond.: G

Plateel vaas
Resultaat: 90 EUR

Plateel vaas met oor Zuid-Holland, decor Breetvelt H.:24cm. kleine restauratie

Porseleinen plaquette
Startprijs 180 EUR

Langwerpig porseleinen plaquette, Italië,eind 19e eeuw portret van een jonge kokette dame.gesign.C.Viterbo gedat.1896, 18x13 cm.

Porseleinen plaquette
Startprijs 200 EUR

Ovale porseleinen plaquette,20e eeuw,voorstellend Maria Magdalena,zich bedekkend met de haren kijkend naar de hemel naar Tizian.gesign.Blum, 23x18 cm.

2 Fûrstenberg bordjes
Startprijs 40 EUR

2 Fûrstenberg bordjes,begin 20e eeuw,met goudrand, l.best.Ø 18cm.

2 Porseleinen borden, molens
Geen vanafprijs

2 Oud Hollandse borden, Ø24cm. Cond.: U

Chinees aardewerken vaas
Startprijs 150 EUR

Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.

Doos kop en schotels
Geen vanafprijs

Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...