Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Boheemse glazen
Resultaat: 75 EUR

12 Boheemse glazen begin 20e eeuw, 6x groen en 6x rood 19xø8,5cm. Cond.: U

6 Keramiek bordjes
Geen vanafprijs

6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.

Goebel buste
Resultaat: 25 EUR

Goebel bisquit porseleinen buste van een vrouw 22x14x14cm. Cond.: U

Kristallen tulpenvaasje,vuurverg.voet
Resultaat: 25 EUR

Kristallen tulpenvaasje met vergulde voet 19e eeuw 21xø10cm. Cond>: U

3x Herend open schaaltje
Resultaat: 60 EUR

3 Herend porseleinen opengewerkte schaaltjes met bloem- en vogeldecor 20e eeuw. 2xø12cm 1xø13cm. Cond.: U

Fruittester
Geen vanafprijs

Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G

Val Saint Lambert schaal
Geen vanafprijs

Grote Val Saint Lambert schaal met afgebeeld 4 zeedieren, mooie kwaliteit. 20e eeuw. ø33cm. Cond.: U

9 Delen glas/kristal
Geen vanafprijs

9 Delen glas/kristal. Schalen en bakjes Cond.: U

16 Delen glas/kristal
Geen vanafprijs

Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U

Copenhagen, patrijzen
Resultaat: 35 EUR

Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold

2x Copenhagen, vissen
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, vissen 20cm en 10cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en hert
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en meisje
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U

2x Copenhagen, vazen
Resultaat: 75 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, 1x decor bramen 20cm. 1x decor meermin op rots 17cm. Cond.: U

3x Copenhagen, kat en honden
Resultaat: 60 EUR

3x Royal Copenhagen porselein, 1x Siamese kat 20cm. 1x Boxer hond 8cm. 1x Pekinees hond 12,5cm. Cond.: G

2x Copenhagen, olifant en vaas
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, 1x olifant 12cm. 1x vaas 15cm. Cond.: U

3x Copenhagen, 2 vaasjes en meisje
Geen vanafprijs

3x Royal Copenhagen porselein. 1x staand meisje Ameger girl standing, 20cm. 1x Vaas 10cm. 1x vaas 6cm. Cond.: U

2 Porseleinen figuren
Geen vanafprijs

2x Porseleinen figuren Hongarije. 1x Hollhaze gemerkt 29cm. 1x A Quincum Hungary 25cm. Cond.: U

2x Royal Jubilee
Resultaat: 30 EUR

2x Royal Jubilee porselein. 1x vaas met vogel op tak nr. 275 17cm. 1x Schaaltje met vogel op tak Nr. 5454cm. Cond.: U

2x Herend porselein
Geen vanafprijs

2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U

2 Vazen Portugal
Geen vanafprijs

2 Porseleinen vazen Portugal, Nideranica met bloemdecor 20cm. Cond.: U

Lladro, pekinees
Geen vanafprijs

Porseleinen Lladro, pekinees 15,5cm. Cond.: U

2x Lladro meisje
Geen vanafprijs

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

Porseleinen figuur
Geen vanafprijs

Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U