Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk
Oude Hollandse Zaanse klok in eikenhouten kast gemerkt WUBO 20e eew. Klok is compleet met gewichten en slinger. 51x20x16cm. Mist 1 ruitje aan de zijkant, Cond.: G
Notenhouten Zaanse klok. Klok is gaaf met originele gewichten erbij 20e eeuw. 60x25x17cm.
Pendule Duitsland ca.1900 mahoniehout,zilverkleurige wijzerplaat.gemerkt:B in Mondsichel(Badische Uhrenfabrik).halfuurslag op gong.H 38.5 cm.
Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.
Weense portaalklok 19e eeuws.gezwart hout en deels met brons, alabaster en messing halfuurslag op een gong,met sterslinger (niet origineel)moet gerestaureerd worden. H.52.5cm.