05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

Regelateur Junghans
Resultaat: 15 EUR

Regelateur Gustav Becker
Resultaat: 10 EUR

Bouille stijl klokje
Startprijs 3.000 EUR

Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk

Zaanse klok
Resultaat: 5 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok in eikenhouten kast gemerkt WUBO 20e eew. Klok is compleet met gewichten en slinger. 51x20x16cm. Mist 1 ruitje aan de zijkant, Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 15 EUR

Notenhouten Zaanse klok. Klok is gaaf met originele gewichten erbij 20e eeuw. 60x25x17cm.

Pendule
Startprijs 160 EUR

Pendule Duitsland ca.1900 mahoniehout,zilverkleurige wijzerplaat.gemerkt:B in Mondsichel(Badische Uhrenfabrik).halfuurslag op gong.H 38.5 cm.

Grote figuren pendule
Startprijs 1.100 EUR

Grote figuren pendule, eind 20e eeuw,brons en messing verguld,halfuurslag op een bel, slinger ontbreekt. h.59cm.,L.76cm.

Weense portaalklok
Startprijs 400 EUR

Weense portaalklok 19e eeuws.gezwart hout en deels met brons, alabaster en messing halfuurslag op een gong,met sterslinger (niet origineel)moet gerestaureerd worden. H.52.5cm.