05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

Bronzen klok 3021
Bronzen klok

761 EUR

Pendule met 2 bokalen 3042
Pendule met 2 bokalen

600 EUR

Staande Engelse klok 3048
Staande Engelse klok

600 EUR

Pendule,vuurverguld 3034
Pendule,vuurverguld

525 EUR

Antiek Friese stoelklok 3079
Antiek Friese stoelklok

450 EUR

Amerikaanse reiswekker 3067
Amerikaanse reiswekker

435 EUR

Pendule 19e eeuw 3027
Pendule 19e eeuw

325 EUR

Stoelklok 3037
Stoelklok

300 EUR

Regelateur, Weens model 3007
Regelateur, Weens model

234 EUR

Comtoise Zonneklok 1810 3054
Comtoise Zonneklok 1810

220 EUR

Comtoise 3061
Comtoise

200 EUR

Klok 3011
Klok

125 EUR

Pubklok 3068
Pubklok

120 EUR

Staartklok, Fries model 3015
Staartklok, Fries model

100 EUR

Noten tafelklok 3003
Noten tafelklok

90 EUR

Comtaise met harpslinger 3062
Comtaise met harpslinger

90 EUR

Staartklok 3018
Staartklok

80 EUR

Schippertje WUBA 3064
Schippertje WUBA

70 EUR

Noten vrijslinger 3083
Noten vrijslinger

70 EUR

Pendule 3052
Pendule

60 EUR

Amerikaanse klok 3057
Amerikaanse klok

60 EUR

Schwarzwalder klok 2999
Schwarzwalder klok

50 EUR

Franse pedule 3053
Franse pedule

50 EUR

Regelateur pubklok 3055
Regelateur pubklok

50 EUR