05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

Eiken kabinet 3328
Eiken kabinet

1.250 EUR

Bestoken eiken barometer 3231
Bestoken eiken barometer

1.000 EUR

Pastoorskast 18e eeuw. 3157
Pastoorskast 18e eeuw.

875 EUR

Kastanjehouten side-table 3103
Kastanjehouten side-table

800 EUR

Eiken pastoorskast 3177
Eiken pastoorskast

750 EUR

Wortelnoten 2-deurs kast 3237
Wortelnoten 2-deurs kast

675 EUR

Mahoniehouten boekenkast 3174
Mahoniehouten boekenkast

550 EUR

Art Deco bankje 3114
Art Deco bankje

500 EUR

Vitrinekast 3138
Vitrinekast

500 EUR

Art Deco bankje 3202
Art Deco bankje

500 EUR

Secretaire 3167
Secretaire

460 EUR

Engels schrijfbureau ca. 1860 3176
Engels schrijfbureau ca. 1860

450 EUR

Kersenhouten vertico 3298
Kersenhouten vertico

450 EUR

Secretaire 3110
Secretaire

400 EUR

Eikenhouten kast 3124
Eikenhouten kast

400 EUR

Biedermeier kast mahoniehout 3135
Biedermeier kast mahoniehout

350 EUR

Bank Arflex 3241
Bank Arflex

350 EUR

Mechelse secretaire 3347
Mechelse secretaire

350 EUR

Wortlenoten porseleinkast 3160
Wortlenoten porseleinkast

300 EUR

Engels schrijftafeltje, leer ingelegd 3290
Engels schrijftafeltje, leer ingelegd

270 EUR

Wortelnoten barok secretaire 3107
Wortelnoten barok secretaire

250 EUR

Biedermeier bank 3236
Biedermeier bank

250 EUR

Houten jardiniere 3269
Houten jardiniere

220 EUR

Reiskoffer 3146
Reiskoffer

210 EUR