Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Imari scheerbekken 4120
Imari scheerbekken

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
29-Delig GIEN Servies 4345
29-Delig GIEN Servies

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
3-Delig plateel stel 4385
3-Delig plateel stel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Imari vazen 4117
2 Imari vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Imari vazen 4121
2 Imari vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Plateel wandlampen 4520
2 Plateel wandlampen

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Ivoren beeldje, manfiguur 4657
Ivoren beeldje, manfiguur

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Swatof schotel 4151
Swatof schotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel 4314
Grote Chinese schotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hummel, Lamp 4338
Hummel, Lamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ivoren beeldje, vrouwfiguur 4160
Ivoren beeldje, vrouwfiguur

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
3 Chinese borden 4116
3 Chinese borden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Dekselvaasjes 4362
2 Dekselvaasjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dobbelstenen in doos 4545
Dobbelstenen in doos

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grote Herend schaal 4100
Grote Herend schaal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees imari bordje 4225
Chinees imari bordje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Imari vierkante flacons 4418
2 Imari vierkante flacons

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Delftse schotel 4202
Delftse schotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Japans bord 18e eeuw. 4323
Japans bord 18e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari schaal 4422
Imari schaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari schotel, langwerpig 4484
Imari schotel, langwerpig

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6 Borden 4102
6 Borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 Delftse borden 4105
4 Delftse borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Makkums bord 4115
Makkums bord

Resultaat:

90 EUR