Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote bronzen Boedha 3965
Grote bronzen Boedha

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Bronzen Boedha, zittend 4047
Bronzen Boedha, zittend

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Bronzen leeuw 3962
Bronzen leeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Houten Balinese vrouw 4092
Houten Balinese vrouw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen Boedha, staand 4003
Bronzen Boedha, staand

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Liggende herder brons 4094
Liggende herder brons

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Liggende herder brons 4095
Liggende herder brons

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Bronzen cameraman 3988
Bronzen cameraman

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen hertebuste 3991
Bronzen hertebuste

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
IGBO Hoornmasker 3990
IGBO Hoornmasker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Crucifix 17e eeuws, eiken 4007
Crucifix 17e eeuws, eiken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen Havik 4075
Bronzen Havik

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur 4017
Bronzen sculptuur

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Masker, Bakngo 3989
Masker, Bakngo

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Cees Willemsen, bronzen paard 4005
Cees Willemsen, bronzen paard

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen kaarsenstandaard 4079
Bronzen kaarsenstandaard

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Houten beelden 4098
2 Houten beelden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eikenhouten beeld 4096
Eikenhouten beeld

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen Konijn 4009
Bronzen Konijn

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bronzen kaarsenstandaard 4080
Bronzen kaarsenstandaard

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Bronzen uiltjes 4091
2 Bronzen uiltjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Masker, Pende groot 4022
Masker, Pende groot

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 Houten Maria beeldjes 4012
2 Houten Maria beeldjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen naakt 4083
Bronzen naakt

Resultaat:

60 EUR