Houten decoratief klokje naar Japans voorbeeld 21e eeuw. Batterij uurwerkje 28x18x13cm. Cond.: G
Notenhouten 30-er jaren pendule met op de wijzerplaat de naam "Hermler Sweberanker". het uurwerk is gemerkt FHS. 16x35,5x9cm. Cond.: G
Jugendstil vrijslinger in eikenhouten kast ca. 1900. Goedlopend uurwerk.
Frans pendulestel met twee kaarsenkandelaars Luois Seize 1870-1880. Met vuurvergulde ornamenten en slinger gemerkt L.P. Japy en CIE. 40x23x11cm. Cond.: U
Antieke pendule ca. 1900, compositie met albast, slinger mist, licht beschadigd 33x28x12cm. Cond.: G
Antieke comtoise Frankrijk 19e eeuw. Prachtig emaille bschilderde wijzerplaat, Guillard a Praissas, en vouwslinger 42x27,5x17cm. Cond.: U
Amerikaanse pubklok begin 20e eeuw, mahonie-effect beschilderd. In zeer goede staat 56x31x11cm. Cond.: G
Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G
Goudkleurige kartelklok gemaakt van gietijzer. Klok heeft bovenop 2 putto's. Uurwerk is Duits met 2 bellen. Loopt goed met sleutel. Eind 20e eeuw. Cond.: G
Antieke Franse comtoise gemerkt Grodenis a Coutouvre. Met harpslinger in zeer goede staat 41x32x16cm. Cond.: U
Franse comtoise 19e eeuw gemerkt Courbouleix a Castillon Foy Coutras. Harpslinger en wekkerfunctie, zonder gewichten 54x28x15cm. Cond.: G
Console in Bouille stijl met bronzen vergulde ornamenten. beschildering ontbreekt deels.
Eikenhouten Fries schippertje 20e eeuw. Gemerkt WUBA in zeer goede staat 37x20x16cm. Cond.: U
Wortelnoten Fries staartklokje ca. 1960-1970 met maan en datum aanduiding. Beschilderde wijzerplaat, Klok is gemerkt J.A.W. 76x22x15cm. Cond.: G
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok ca. 1900 met mooi koperen uurwerk, gemerkt Yorkshire, niet getest 16xø37cm. Cond.: G