2 Oude klokken 20e eeuw. 1x Schwarzwalder koekkoeksklok zonder gewichten. 1x Eigenbouw klok zonder pendel en gewichten Cond.: R
2 Oude Zaanse klokken 20e eeuw. 1 Compleet, 1 mist gewichten 50cm. en 40cm. Cond.: G
Eiken Bim Bam regelateur ca. 1920 in goede staat 78x32x17cm. Cond.: G
3 Duitse koekkoeksklokken met twee kleine klokjes met weerstation. 1 Is compleet, anderen missen gewichten en/of pendel 20e eeuw.
Oude paardjesregelateur 20e eeuw, donker gebeitst 83x29x13cm. Cond.: R
Marmeren pendule,Paris,eind 19e eeuw,met bronzen beeld zittende Maria, met naast zich Johannes en Jezus,
lezend in een boek.(beeld staat los)halfuurslag op een bel. L.37.5 x 46.5 cm.
Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.
Franse kolompendule,19e eeuw,met 4 getorste zuilen en marquetrie ingelegd.met bronzen slinger.46x22x13cm. (deksel aan achterkant van uurwerk is niet origineel).
Duits wekkerklokje begin 20e eeuw met notenhouten voet. Bovenop het klokje zit een wekkerbel 24x19x8cm. Cond.: R
Art Deco wandklok ca. 1920-1930. Klok is gemaakt van hout en bakkeliet, gemerkt Orfac 26x26cm. Cond.: G
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G
Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G
Regelateurklok Seikosha met originele slinger, met gongslag begin 20e eeuw. 55x30x13cm. Cond.: R
Franse eikenhouten Art Deco klok gemerkt Vedette. Glas en 2 krullen missen ca. 1920. 60x40x15cm.