Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kartelklok 2998
Kartelklok
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Schwarzwalder klok 2999
Schwarzwalder klok

Resultaat:

50 EUR

Pendulestel Frans 1880 3000
Pendulestel Frans 1880
Startprijs 800 EUR
Vuurvergulde Franse pendule 3001
Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 2.000 EUR
Frans pendulestel 3002
Frans pendulestel
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Noten tafelklok 3003
Noten tafelklok

Resultaat:

90 EUR

Franse bronzen pendule 3004
Franse bronzen pendule
Startprijs 4.000 EUR
Engelse staande klok ca. 1730 3005
Engelse staande klok ca. 1730
Startprijs 800 EUR
Mysterieuze klok 3006
Mysterieuze klok
Startprijs 2.250 EUR
Verkocht
Regelateur, Weens model 3007
Regelateur, Weens model

Resultaat:

234 EUR

Franse pendule ca. 1880 3008
Franse pendule ca. 1880
Startprijs 480 EUR
Onyx marmeren glaspendule 3009
Onyx marmeren glaspendule
Startprijs 850 EUR
Noten regelateur 3010
Noten regelateur
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Klok 3011
Klok

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Franse pendule 3012
Franse pendule

Resultaat:

30 EUR

Franse pendule 3013
Franse pendule
Startprijs 250 EUR
Tafelklok 3014
Tafelklok
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Staartklok, Fries model 3015
Staartklok, Fries model

Resultaat:

100 EUR

Zwartmarmeren pendule 3016
Zwartmarmeren pendule
Startprijs 900 EUR
Regelateur, paard 3017
Regelateur, paard
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Staartklok 3018
Staartklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Amerikaans klokje 3019
Amerikaans klokje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Klokje 3020
Klokje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen klok 3021
Bronzen klok

Resultaat:

761 EUR