Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Grotere Perzen 0
5 Grotere Perzen
Startprijs 70 EUR
7 Kleine Persjes 0
7 Kleine Persjes
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Halve maan tafeltje 3100
Halve maan tafeltje

Resultaat:

160 EUR

Gebombeerde vitrinekast 3101
Gebombeerde vitrinekast
Startprijs 1.200 EUR
Notenhouten boekenkastje 3102
Notenhouten boekenkastje
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Kastanjehouten side-table 3103
Kastanjehouten side-table

Resultaat:

800 EUR

Smeedijzeren scheepskluis 3104
Smeedijzeren scheepskluis
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Kamerscherm mahoniehout 3105
Kamerscherm mahoniehout

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zwarte wand console 3106
Zwarte wand console

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok secretaire 3107
Wortelnoten barok secretaire

Resultaat:

250 EUR

Vergulde toonbank/vitrine 3108
Vergulde toonbank/vitrine
Startprijs 230 EUR
Commode barokstijl 3109
Commode barokstijl
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Secretaire 3110
Secretaire

Resultaat:

400 EUR

Hanglamp vierkant zwart 3111
Hanglamp vierkant zwart
Startprijs 120 EUR
Commode met spiegelopzet 3112
Commode met spiegelopzet
Startprijs 275 EUR
4 Stoelen, Verner Panton chairs 3113
4 Stoelen, Verner Panton chairs
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Art Deco bankje 3114
Art Deco bankje

Resultaat:

500 EUR

Jachtstel Garniatuur 3115
Jachtstel Garniatuur
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Bidstoeltje, mahoniehout 3116
Bidstoeltje, mahoniehout

Resultaat:

70 EUR

Italiaanse commode 3117
Italiaanse commode
Startprijs 2.000 EUR
Boekenkast 3118
Boekenkast
Startprijs 350 EUR
Etagere tafeltje 3119
Etagere tafeltje
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Mahoniehouten bedtafel 3120
Mahoniehouten bedtafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinkast 3121
Porseleinkast

Resultaat:

200 EUR