Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen uil 3885
Bronzen uil
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Bronzen leeuw 3962
Bronzen leeuw

Resultaat:

500 EUR

Bronzen beeld, atleet 3963
Bronzen beeld, atleet
Startprijs 300 EUR
Stel bronzen paarden 3964
Stel bronzen paarden
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Grote bronzen Boedha 3965
Grote bronzen Boedha

Resultaat:

1.300 EUR

Brons, ridder 3966
Brons, ridder
Startprijs 2.500 EUR
Man op tijger 3967
Man op tijger
Startprijs 160 EUR
Bronzen blaker 3968
Bronzen blaker
Startprijs 80 EUR
Alabast figuur 3969
Alabast figuur
Startprijs 650 EUR
Brons, 3 figuren 3970
Brons, 3 figuren
Startprijs 2.750 EUR
Houten beeld in console 3971
Houten beeld in console
Startprijs 350 EUR
Moreau, Diane brons 3972
Moreau, Diane brons
Startprijs 1.750 EUR
Bronzen beeld, elf 3973
Bronzen beeld, elf
Startprijs 120 EUR
Paar figuren 3974
Paar figuren
Startprijs 150 EUR
Bronzen plaquette, leeuwenkop 3975
Bronzen plaquette, leeuwenkop
Startprijs 60 EUR
Masker, pende klein 3976
Masker, pende klein
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Beeld, Dogon 3977
Beeld, Dogon

Resultaat:

30 EUR

Bronzen asbak 3978
Bronzen asbak
Startprijs 60 EUR
Keramisch beeld 3979
Keramisch beeld
Startprijs 300 EUR
J. Lormier, twee windhonden 3980
J. Lormier, twee windhonden
Startprijs 500 EUR
Afrikaans houten beeld 3981
Afrikaans houten beeld
Startprijs 125 EUR
Bronzen plaquette, paard 3982
Bronzen plaquette, paard
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Beeld, meeuw 3983
Beeld, meeuw

Resultaat:

50 EUR

Marmeren buste 3984
Marmeren buste
Startprijs 675 EUR