Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

A.Verhoesen 1000
A.Verhoesen
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Henry Schouten 1001
Henry Schouten

Resultaat:

750 EUR

A.H. Gouwe 1002
A.H. Gouwe
Startprijs 2.250 EUR
Verkocht
Jan. v. Vuuren 1003
Jan. v. Vuuren

Resultaat:

800 EUR

Johannes Weiland 1004
Johannes Weiland
Startprijs 3.500 EUR
Han Veneman 1005
Han Veneman
Startprijs 450 EUR
Paul Cremer 1006
Paul Cremer
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Fedor v. Kregten 1007
Fedor v. Kregten

Resultaat:

1.100 EUR

A. J. Zwart 1008
A. J. Zwart
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Evert Moll, havengezicht Rotterdam 1009
Evert Moll, havengezicht Rotterdam

Resultaat:

2.500 EUR

Leon Schulman 1010
Leon Schulman
Startprijs 475 EUR
Han van Voorthuizen 1011
Han van Voorthuizen
Startprijs 230 EUR
Verkocht
J. Soler 1012
J. Soler

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
B. Viegers 1013
B. Viegers

Resultaat:

575 EUR

F. Trümper, boomklever 1014
F. Trümper, boomklever
Startprijs 300 EUR
H.M. Krabbe 1015
H.M. Krabbe
Startprijs 1.650 EUR
Pijnaert 1016
Pijnaert
Startprijs 230 EUR
Oene Romkes de Jongh 1017
Oene Romkes de Jongh
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
F. van Kregten 1018
F. van Kregten

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Louis van der Pol 1019
Louis van der Pol

Resultaat:

275 EUR

A.H. Gouwe, schapen 1020
A.H. Gouwe, schapen
Startprijs 1.700 EUR
Verkocht
Anton Mauve, aquarel 1021
Anton Mauve, aquarel

Resultaat:

150 EUR

A. v. Everdingen 1022
A. v. Everdingen
Startprijs 3.200 EUR
Verkocht
J.M. Beek, bomschuiten 1023
J.M. Beek, bomschuiten

Resultaat:

250 EUR