Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Scheepskompas + Patrijzenpoort 2000
Scheepskompas + Patrijzenpoort
Startprijs 150 EUR
Tiffany lamp 2001
Tiffany lamp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Grote kerstgroep 2002
Grote kerstgroep

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Cloisonne bord 2003
Cloisonne bord

Resultaat:

100 EUR

Tiffany lamp 2004
Tiffany lamp
Startprijs 125 EUR
Art Deco kandelaar 2005
Art Deco kandelaar
Startprijs 20 EUR
Stel pianokandelaars 2006
Stel pianokandelaars
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Messing godslamp 2007
Messing godslamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Doos gereedschap 2008
Doos gereedschap

Resultaat:

55 EUR

Lampje op zilverkleurige voet 2009
Lampje op zilverkleurige voet
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Vijzel, 18e eeuw 2010
Vijzel, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen vijzel ca. 1800 2011
Bronzen vijzel ca. 1800

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kom 2012
Kom

Resultaat:

27 EUR

Verkocht
Rode wijn 1975 Closvalentin 6x 2013
Rode wijn 1975 Closvalentin 6x

Resultaat:

35 EUR

Geweer, Damast 2014
Geweer, Damast
Startprijs 450 EUR
Piano kandelaar 2015
Piano kandelaar
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Messing Art Deco kandelaar 2016
Messing Art Deco kandelaar

Resultaat:

70 EUR

Bewerkt koperen paneel, Maria met kind 2017
Bewerkt koperen paneel, Maria met kind
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Parelmoer portret lijst 2018
Parelmoer portret lijst

Resultaat:

50 EUR

Bodemvondst 2019
Bodemvondst
Startprijs 45 EUR
Oosters beeld 2020
Oosters beeld
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Cloisonne bord 2021
Cloisonne bord

Resultaat:

30 EUR

Samovaar 2022
Samovaar
Startprijs 40 EUR
Schijfpistool 2023
Schijfpistool
Startprijs 550 EUR