Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Buikkastje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Oud Hollands buikkastje 20e eeuw in barokstijl 74x66x37cm.

1 Kleed 190x126cm.
Geen vanafprijs

1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G

Perzisch tapijtje
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.

Toilettafel 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Engelse mahoniehouten kaptafel met ovale spiegel ca. 1900 met ingelegd bieswerk in zeer goede staat 160x107x51cm. Cond.: U

Kamelentas, tapijtje en kussen
Resultaat: 25 EUR

Handegeknoopte kamelentas 65x62cm. gebruikt als kleedje. 1x handgeknoopt Perzisch kleedje met 2 sterren 64x53cm. 1x Kussen 36x36x6cm.

Perzisch tapijt 105x64cm.
Geen vanafprijs

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.

Bank
Resultaat: 40 EUR

Stoffen bank 20e eeuw van mooie kwaliteit (kussens met rits) 157x87x103cm. Cond.: G

3 Kleedjes
Geen vanafprijs

3 Handgeknoopte kleedjes 85x88cm. 65x40cm. en 45x40cm.

Bureau
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten bureau onder met 2 ladeblokken. Blad is van massief eiken eind 20e eeuw 75x175x77cm. Cond.: G

Pers 133x87
Geen vanafprijs

Handgeknoopt Perzisch tapijt begin 20e eeuw 133x87cm.

Ovale tafel, modern/klassiek
Startprijs 20 EUR

Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.

Set bijzettafels
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten minisetje, 3 tafels in 1 20e eeuw 45x37x58cm. Cond.: G

Stoeltje
Resultaat: 20 EUR

Gewit Loyd Loom stoeltje met gestoffeerde zitting 75x57x59cm.

Antieke eethoek
Resultaat: 75 EUR

Antieke eethoek. Notenhouten tafel 74x125x60cm. (nieuw blad) met 4 eiken stoelen ca. 1880 97x43x47cm. Cond.: R

Eiken kabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...

Notenhouten salontafel
Startprijs 25 EUR

Notenhouten salontafel met uitgewerkte voet 20e eeuw 50xø92cm. Cond.: G

Ovale tafel
Startprijs 40 EUR

Wortelnoten gefineerde ovale salontafel, Engeland 2e helft 20e eeuw. Tafel heeft Queen-Anne poten en een zeer mooi blad. 48x111x73 cm. Cond.G

Eikenhouten klepsecretaire
Geen vanafprijs

Eikenhouten klepsecretaire,eind 20e eeuw,B 90 D 41 H 108 cm.

2 Tafellopers
Geen vanafprijs

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.

2 Tafellopers
Resultaat: 35 EUR

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers. 1x Rode karachi Pakistan 95x33cm. 1x Blauwe karachi-snoc 103x47cm.

Ronde eettafel
Resultaat: 160 EUR

Vroeg Biedermeier mahoniehouten gefineerde eettafel 19e eeuw. Blad is in goede staat, voet heeft fineerschade 82xø112x70cm. Cond.: R

Eethoek
Resultaat: 110 EUR

Ovale tafel met 4 stoelen, Biedermeier ca. 1860. Tafel op 4-spant (92xø125), stoelen voorzien van snijwerk met bloemendecor.

Eiken Franse stoel
Resultaat: 20 EUR

Franse eikenhouten bijzetstoel met webbing zitting. Stoel is rijkelijk gesneden met mooie kroon en getorste poten ca. 1880 113x47x42cm. Cond.: G

Engelse ronde salontafel
Resultaat: 35 EUR

Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G