1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.
Engelse mahoniehouten kaptafel met ovale spiegel ca. 1900 met ingelegd bieswerk in zeer goede staat 160x107x51cm. Cond.: U
Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.
Stoffen bank 20e eeuw van mooie kwaliteit (kussens met rits) 157x87x103cm. Cond.: G
Eikenhouten bureau onder met 2 ladeblokken. Blad is van massief eiken eind 20e eeuw 75x175x77cm. Cond.: G
Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.
Eikenhouten minisetje, 3 tafels in 1 20e eeuw 45x37x58cm. Cond.: G
Notenhouten salontafel met uitgewerkte voet 20e eeuw 50xø92cm. Cond.: G
Wortelnoten gefineerde ovale salontafel, Engeland 2e helft 20e eeuw. Tafel heeft Queen-Anne poten en een zeer mooi blad. 48x111x73 cm. Cond.G
Eikenhouten klepsecretaire,eind 20e eeuw,B 90 D 41 H 108 cm.
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.
Vroeg Biedermeier mahoniehouten gefineerde eettafel 19e eeuw. Blad is in goede staat, voet heeft fineerschade 82xø112x70cm. Cond.: R
Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G