Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Buikkastje 3314
Buikkastje

Resultaat:

20 EUR

1 Kleed 190x126cm. 3315
1 Kleed 190x126cm.
Geen vanafprijs
Verkocht
Perzisch tapijtje 3316
Perzisch tapijtje

Resultaat:

20 EUR

Toilettafel 19e eeuw 3317
Toilettafel 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Kamelentas, tapijtje en kussen 3318
Kamelentas, tapijtje en kussen

Resultaat:

25 EUR

Perzisch tapijt 105x64cm. 3319
Perzisch tapijt 105x64cm.
Geen vanafprijs
Verkocht
Bank 3320
Bank

Resultaat:

40 EUR

3 Kleedjes 3321
3 Kleedjes
Geen vanafprijs
Bureau 3322
Bureau
Startprijs 40 EUR
Pers 133x87 3323
Pers 133x87
Geen vanafprijs
Ovale tafel, modern/klassiek 3324
Ovale tafel, modern/klassiek
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Set bijzettafels 3325
Set bijzettafels

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Stoeltje 3326
Stoeltje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke eethoek 3327
Antieke eethoek

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Eiken kabinet 3328
Eiken kabinet

Resultaat:

1.250 EUR

Notenhouten salontafel 3329
Notenhouten salontafel
Startprijs 25 EUR
Ovale tafel 3330
Ovale tafel
Startprijs 40 EUR
Eikenhouten klepsecretaire 3331
Eikenhouten klepsecretaire
Geen vanafprijs
2 Tafellopers 3332
2 Tafellopers
Geen vanafprijs
Verkocht
2 Tafellopers 3333
2 Tafellopers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Ronde eettafel 3334
Ronde eettafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Eethoek 3335
Eethoek

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Eiken Franse stoel 3336
Eiken Franse stoel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Engelse ronde salontafel 3337
Engelse ronde salontafel

Resultaat:

35 EUR