Reservistenpijp met porselein. Afbeeldend Maria Kevelaar en en uitgewerkt met bloemen. begin 20e eeuw, mist deksel van de pijp L.:72cm.
Chinees houtgestoken paneel met strijdende figuren te paard midden 20e eeuw. Mist een paar stukjes 106x39cm. Cond.: R
Messing orenvaas gedecoreerd met uitgewerkte rozen begin 20e eeuw. Vaas is ooit verzilverd geweest. Onderkant gemerkt met een vlaggetje en genummerd 1331 38x25x18cm. Cond.: G
Japans theepotje met treefje en warmhoudpotje van messing 20e eeuw. Compleet geëtst met figuren- en dierendecor.
Lamp met zilverkleurige voet en stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
Roodkoperen Hollandse waterketel 19e eeuw met porseleinen hengsel en knop 25x28x22cm. Cond.: G
18e Eeuwse beddepan van roodkoper met gietijzeren steelhouder en gezwarte gedraaide steel L.: 86cm. Cond.: G
1x Grote messing gegoten kerkkandelaar in barokstijl 66x19x19cm. 2x uit brons gegoten borden ø32cm. Allen midden 20e eeuw. Cond.: G
Antiek koperen balansweegschaal 19e eeuw. Inclusief een gewichtenblok met 5 geijkte gewichten ook 19e eeuws Cond.: G
Zilverkleurige champagnekoeler, met 2 leeuwekopjes. In nieuwstaat 24xø23cm.
Antieke oude Latijse bijbel anno 1617 met originele kaft 35x22x9cm. Cond.: R-S
2 Boeddha's. 1 Zittende boedha van kunststof 21e eeuw. 29cm. 1 Boedha buste van kunststof op sokkel 21e eeuw 42cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U
Tiffany stijl lamp op hoge voet. Kap met bloemmotief, 21e eeuw. 50xø40cm. Cond.: U
Cilinder vormige Galle stijl lamp. Compleet in de Jugendstil stijl gemaakt. 21e Eeuw 38xø12cm. Cond.: G