Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Art-deco inktstel
Startprijs 60 EUR

Art-deco inktstel ca.1930,ruitvormig blad op 4 messing bolpootjes,mahoni fineer, waarop 2 inkthouders met zwenkbare deksels.rondom met intarsia.

Wandspiegel
Startprijs 80 EUR

Wandspiegel eind 19e eeuw, met 4 kaarsenhouders compositie verguld .H.51 cm.

Reissecretaire
Startprijs 200 EUR

Reissecretaire begin 20e eeuw mahoni fineer,messing inlegwerk op deksel dubbel klapbaar schrijfblad mwet bruin leer, interieur met 5 vakjes waarvan 2 met deksel. sleutel ontbreekt. 50x27x14.5 cm.

Messing orenvaas
Startprijs 280 EUR

Grote messing orenvaas gemaakt van granaat hulsen, Frankrijk 1919, met 2 grote oren,bewerkt met mooi decor en medaillon . 'la Paix 28-9-19'H.50.5 cm.

Stel orenkruiken messing
Startprijs 80 EUR

Stel messing orenkruiken 1e helft 20e eeuw handvat met hout H.29cm.

2 Jugendstil messing vazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote jugendstil bronzen vazen ca.1900,mooi bewerkt. H 49cm.

Inktstel
Startprijs 80 EUR

Inktstel 1e helft 20e eeuw, lindenhout gestoken (gehamerd) en donkergebeitst,2 inktpotjes en een teckel. B 23cm.

Inktstel
Startprijs 120 EUR

Inktstel met kaarsenkandelaar, tin silver plated,mooi bewerkte voet 2 gefacceteerde glazen inktpotjes.,l.besch.26x16x13cm.

Houten figuur
Startprijs 500 EUR

Staand vrouwelijk naakt notenhout gestoken.Ritz-Mono. H.L., beeldhouwer ca.1930-1935, H.36 cm.

Art-deco presenteerschaal
Startprijs 120 EUR

Art-deco presenteerschaal, ca.1930 ovaal tablet mahoni fineer met aan de zijkanten aangezette verchroomde handgrepen, 5 glazen inzetschaaltjes middelste met houten deksel en knop. B.48 cm.

Bakeliet camera
Startprijs 60 EUR

Bakeliet camera,Coronet 'Vogue' Engeland 1930/40, roodglas lens.11.5x7.5x3 cm.

Paar fotolijsten
Startprijs 220 EUR

Paar fotolijsten,staand,eind 19e eeuw,brons apart bewerkt deels omgeslagen rand,ca.28x20cm.

Schaal met 3 figuren
Startprijs 350 EUR

Schaal in de vorm van een doek,met kreeft en vis,compositie gebruineerd en gelakt,gedragen door 3 figuren in verschillende klederdrachten uit de 17e eeuw.25x17x15.5cm.

Spaarbus met geschut
Startprijs 150 EUR

Spaarbus met geschut 1e helft 20e eeuw,ronde messing doos uit granaathuls,met munten gleuf, gemonteerde namaak van een geschut van metaal en hout zwenkbaar. H.ca.21 cm.

Sigarenetui
Startprijs 150 EUR

Sigarenetui ca. 1900. Schildpad in messing montuur. Zilver ingelegd met monogram R.M. 14x7,5cm. 178gr.

4 Delen koper
Resultaat: 27 EUR

4 Delen koper o.a; 2 roodkoperen ketels, antieke weegschaal en een roodkoperen helmketel met porseleinen handvat.

2 silverplated kandelaars
Resultaat: 65 EUR

2 Moderne silverplated 3-armige kaarsenkandelaars met strakke ronde voet 48x30cm. Cond.: G

2 Kruithoorns
Startprijs 175 EUR

Stel 19e eeuwse kruithoorns, beide gemaakt van koeienhoorn afgezet met messing. 38cm. en 20,5cm.

4 Kruithoorns
Startprijs 300 EUR

4 19e eeuwse kruithoorns. 1 Met roodkoper en afbeelding van zes paarden 21,5cm. 1 Met lederen etui 21cm. 2 Koperen kruithoorns bewerkt met bladmotief

4 Kruithoorns
Startprijs 300 EUR

4 19e eeuwse koperen kruithoorns. 3 kruithoorns met jachtmotieven. 16,5cm. 19cm. 20cm. en 21cm.

4 Kruithoorns
Startprijs 300 EUR

4 19e eeuwse kruithoorns. 3 Koperen kruithoorns 18,5cm. 19,5cm en 21cm. 1 Met lederen etui 20,5cm.

Pallisander kistje
Startprijs 80 EUR

Biedermeier theekistje met pallisanderfineer, slot van parelmoer, ca. 1840, 20x11cm.