Art-deco inktstel ca.1930,ruitvormig blad op 4 messing bolpootjes,mahoni fineer, waarop 2 inkthouders met zwenkbare deksels.rondom met intarsia.
Wandspiegel eind 19e eeuw, met 4 kaarsenhouders compositie verguld .H.51 cm.
Reissecretaire begin 20e eeuw mahoni fineer,messing inlegwerk op deksel dubbel klapbaar schrijfblad mwet bruin leer, interieur met 5 vakjes waarvan 2 met deksel. sleutel ontbreekt. 50x27x14.5 cm.
Stel messing orenkruiken 1e helft 20e eeuw handvat met hout H.29cm.
Twee grote jugendstil bronzen vazen ca.1900,mooi bewerkt. H 49cm.
Inktstel 1e helft 20e eeuw, lindenhout gestoken (gehamerd) en donkergebeitst,2 inktpotjes en een teckel. B 23cm.
Inktstel met kaarsenkandelaar, tin silver plated,mooi bewerkte voet 2 gefacceteerde glazen inktpotjes.,l.besch.26x16x13cm.
Staand vrouwelijk naakt notenhout gestoken.Ritz-Mono. H.L., beeldhouwer ca.1930-1935, H.36 cm.
Bakeliet camera,Coronet 'Vogue' Engeland 1930/40, roodglas lens.11.5x7.5x3 cm.
Paar fotolijsten,staand,eind 19e eeuw,brons apart bewerkt deels omgeslagen rand,ca.28x20cm.
Schaal in de vorm van een doek,met kreeft en vis,compositie gebruineerd en gelakt,gedragen door 3 figuren in verschillende klederdrachten uit de 17e eeuw.25x17x15.5cm.
Spaarbus met geschut 1e helft 20e eeuw,ronde messing doos uit granaathuls,met munten gleuf, gemonteerde namaak van een geschut van metaal en hout zwenkbaar. H.ca.21 cm.