Mooie strakke zware Engelse zilveren inktpot, Birmingham 1927 835/000 Cond.: U
Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U
Zilveren ajour bewerkte broodschaal gedecoreerd met kinderspelen, Duits gekeurd 19e eeuw. 800/000 458gr. 9x26x21cm.
Hollands zilveren ajour gezaagd bonbonmandje voorzien van parelrandje en rustend op 4 leeuwenpootjes. maker Hooijkaas Schoonoven 1999 835/000 144gr. Cond.: U
Antiek zilveren brandewijnkommetje,1895, naar 17e eeuws model, met afbeeldingen van engelenhoofdjes. Maker: Reitsma,Sneek. 14x8,5cm. 67gr. Cond.: U
Mooi 3-delig Engels zilveren servies Birmingham 1941 628gr. Cond.: U
Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G
Zilveren soezenschaaltje met parelrand. buitenlands gekeurd 19e eeuw. 216gr. 9,5x23x16cm.
2 Zilveren strakke kaarsenstandaards 925/000 7,8cm. Cond.: U