Mooi zwaar zilveren tablet Van Kempen. 830/000 897gr. 42x33cm. Cond.: U
Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G
Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U
Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U
Visbestek,Sheffield u.London, ca.1900,Boardman,Glossop & Co., plated, heft uit gewei,mes en vork aan een kant bewerkt, in etui. L.25.5-34 cm.
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G