Mooi Tsogo beeld uit Gabon. Het beeld is 53 cm hoog en ongeveer 50 jaar oud.
2 Traditionele huwelijks beelden van de Akamba stam uit Kenia.
De beelden zijn ruim 1 meter hoog en erg zwaar (20 kilo)
De beelden werden gemaakt voor een paar dat in het huwelijk trad en voor de hu...
Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U
Oud Bakongo masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ouder dan 50 jaar.
Zeldzaam en oud Igbo hoorn makser uit Nigeria. Het masker is 54 cm hoog en ongeveer 70/80 jaar oud.
Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G
bronzen beeldje, vrouwelijk naakt op marmeren voetje. Gesigneerd Dr. Götz ca. 1920 20x8,2x6cm. Cond.: G
Afrikaans beeld 1e helft 20e eeuw,hout gesneden, zittende figuur, breuken zijn gelijmd.H 54 cm.
Groot Chowke masker uit Congo. Het masker is 48 cm hoog en ongeveer 40 jaar oud.
Mooi oud Punu makser uit Gabon. Het masker is 36 cm hoog en meer dan 40 jaar oud.
Groot beeld van een vrouw van compositie gemerkt Mercis, mooie patina 65x31x33cm. Cond.: G
Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G
Oud Luba beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 50 / 60 jaar oud en 47 cm hoog.
Oud voorouder Fang beeld uit Kameroen. Het beeld is cm hoog en ongeveer 50 jaar oud.
Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G
Mangbetu terracotta bloedpot uit Congo ca. 1980. Deze pot werd gebruikt voor het bewaren van runderbloed of andere vloeistoffen.
Gesigneerd beeld Lavergne Adolphe-Jean 1863-1928 Frankrijk. Voorstellend een beeld van een vissend jongentje. prachtige kwaliteit en heeft een mooie patina ca. 19e eeuw. Beeld is voorzien van een giet...
Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.
Groot traditioneel masker van de Igbo uit Nigeria Het masker is 56 cm hoog.
Bronzen sculptuur van de ontwerper Cees Willemsen te Lonneker. Beeld is de studie van het grote skelet van een paard. Deze is te bewonderen in het Natuurhistorisch museum te Enschede. Het beeldje is i...
Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.
Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G