Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen kandelaar
Startprijs 40 EUR

Bronzen kandelaar ongesigneerd 50-er jaren 12x25x21cm. Cond.: U

Bronzen hond
Resultaat: 40 EUR

Bronzen beeld van een liggende hond (Boxer). geheel op zwart marmeren sokkel 21e eeuw 6x18,5x8cm. Cond.: G

Bronzen naakt
Resultaat: 60 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel, Piet van Meer 1979 8x9x4cm. Cond.: U

Marmeren schaal, met bronzen eland
Startprijs 375 EUR

Marmeren schaal met op de rand een beeldje van bronzen eland. Frankrijk ca. 1900 12xø30cm.

Chinese figuur
Startprijs 40 EUR

Chinese figuur 20e eeuw. Natuursteen met houten sokkel, gesigneerd, man slapend op een tijger 7,5x10x6cm. Cond.: U

Masker, Afrikaans
Startprijs 50 EUR

Mooi zwart Pende masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ongeveer 30/40 jaar oud.

Natuurstenen figuur, modern
Startprijs 80 EUR

Natuurstenen figuur, modern Afrikaans 20e eeuw 36x12x11cm. Cond.: U

Bronzen sierschotel
Startprijs 450 EUR

Bronzen sierschotel met jachtvoorstelling Japans 19e eeuw ø37,5cm. Gestempeld Des Bronzen Brumel

Natuurstenen figuur, modern
Startprijs 80 EUR

Natuurstenen figuur, modern Afrikaans, gemaakt door Tengenenge stam 20e eeuw 32x23x11cm. Cond.: U

Marmeren sculptuur
Startprijs 80 EUR

Marmeren sculptuur op houten sokkel, gesigneerd Harry. Vermoedelijk Afrikaans. Voorstellend moederaap met jong verso twee vrouwengezichten 30x29x16cm. Cond.: U

2 Bronzen uiltjes
Resultaat: 70 EUR

Bronzen beeld voorstellend twee zittende uiltjes op boomstronk. naar voorbeeld van Milo eind 20e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 29xø15cm. Cond.: G

Houten Balinese vrouw
Resultaat: 300 EUR

Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U

Sculptuur, antiloop
Startprijs 30 EUR

Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U

Liggende herder brons
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur van een liggende hond met de poten uit elkaar. Eind 20e eeuw 63x28x62cm. Cond.: G

Liggende herder brons
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur van een liggende hond, linkskijkend met de poten over elkaar. Eind 20e eeuw 32x30x65cm. Cond.: G

Eikenhouten beeld
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten beeld 20e eeuw, vrouwenportret met mooie patina 57x25x18cm. Cond.: U

Jugendstil meisje op sokkel
Resultaat: 60 EUR

Bronzen beeld op marmeren sokkel naar voorbeeld van Chiparus. Voorstellend Jugendstil meisje eind 20e eeuw. 35xø10cm. Cond.: G

2 Houten beelden
Resultaat: 90 EUR

2 Indonesische Houten beelden van dansers 20e eeuw. 43cm. en 38cm. Cond.: G

Beeldje, 2 figuren
Resultaat: 10 EUR

Brons gepatineerd sculptuur van een man en een vrouw met de armen in elkaar eind 20e eeuw. beeld is gemaakt van een tin legering geheel staand op zwart marmeren sokkel 22x5x5cm. Cond.: G