Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
8x Chinese kop+schotels 7001
8x Chinese kop+schotels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen boeddha 7027
Chinees porseleinen boeddha

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese porseleinen kom 7083
Chinese porseleinen kom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas 7095
Chinese celadon vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Celadon vaas 7103
Celadon vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord ø 29 cm. 7164
Chinees Familie Verte bord ø 29 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeer grote Imari sierschotel ø 61 cm. 7215
Zeer grote Imari sierschotel ø 61 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Celadon schaal 7290
Celadon schaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Kantonese vazen 7359
2x Kantonese vazen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren koektrommel op tablet 73
Zilveren koektrommel op tablet

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Mahonie trommelkastje, 1820 4180
Mahonie trommelkastje, 1820

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire 4017
18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Zilveren theekan met comfoor 38
Zilveren theekan met comfoor

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren koffie-servies, 4 delig 42
Zilveren koffie-servies, 4 delig

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Friese zilveren kan met comfoor 49
Friese zilveren kan met comfoor

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant en saffier 51
Gouden ring met diamant en saffier

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke gouden ring 53
Antieke gouden ring

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden oorstekers met diamant 59
Gouden oorstekers met diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden ring strikvorm met diamant 61
Gouden ring strikvorm met diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
4 Zilveren kuitgespen 285
4 Zilveren kuitgespen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden rijring met oud diamant 633
Gouden rijring met oud diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lichtenstein, Twee dames 1092
Lichtenstein, Twee dames

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis 1189
J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis

Resultaat:

450 EUR